بررسی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مقابله با کرونا

اولین جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۹ با حضور سرپرست دانشگاه، دکتر غلام رضا تاجگردون، دکتر منصور رایگان، مهندس خداداد غریب پور؛ مهندس جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج؛ در این جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، شاخص ها و عملکرد حوزه بهداشت، درمان و عمرانی دانشگاه علوم پزشکی در سال گذشته و بحران کرونا از ابتدا تاکنون مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این جلسه، در گزارشی به تشریح عملکرد یکساله این دانشگاه در قالب آمار و شاخص های مورد نظر هیات امنا پرداخت که پس از بحث و بررسی و توضیحات ارائه شد، اعضای هیات امنا از فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی استان تقدیر و تشکر کردند.

دکتر تاجگردون نیز در این جلسه خواستار تلاش در راستای دستیابی به توسعه کمی و کیفی شاخص های بیمارستانی، کاهش هزینه از جیب مردم و پرداخت مطالبات پرسنل بهداشتی و درمانی شد.

جمالی، معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین در این جلسه با اشاره به افتتاح دو پروژه بزرگ کلینیک تخصصی یاسوج و مرکز ام آر آی بیمارستان شهید جلیل در آینده نزدیک، یادآور شد: افزایش رضایتمندی خدمت گیرندگان و جلب اعتماد مردم در تنوع و کیفیت خدمات تشخیصی و درمانی باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه مشروح گزارشات وآمارهای ارائه شده برای اعضا هیت امنا رضایت بخش بود.

در ادامه برای دستیابی به شاخص های برتر و عادلانه سلامت؛ پیشنهادات، مشکلات موجود، چالش ها و برنامه های این دانشگاه مطرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

48

کد خبر 1421428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =