خانه مطبوعات استان چهارمحال و بختیاری صاحب خانه می شود

مدیرکل راه و شهرسازی در نشست با رئیس خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان از آمادگی این اداره کل برای واگذاری زمین به صورت دولتی یا خصوصی با شرایط موجود و نظارت بر احداث بنای خانه مطبوعات خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارومحال بختیاری : حسینعلی مقصودی در این نشست که مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری نیز در آن حضور داشت، گفت: رسانه ها جزء نیازهای قطعی و حتمی و از پایه های اصلی پیشرفت هر جامعه هستند ولی متأسفانه در استان ما به اندازه کافی به رسانه ها بها داده نشده است. وی افزود: اداره کل راه و شهرسازی علیرغم کمبود شدید زمین در مرکز استان، آمادگی کامل برای واگذاری زمین به صورت دولتی یا خصوصی با شرایط موجود و نظارت بر احداث بنای خانه مطبوعات و بهره مندی این قشر از خدمات آن را دارد.
وی راه و شهرسازی را از دستگاه های پیشرو در توسعه همه جانبه استان خواند و خواستار همکاری همه جانبه مطبوعات و خبرگزاری های استان با بخش های مختلف این اداره کل گردید. مقصودی همچنین به اجرای طرح ملی مسکن در استان اشاره کرد و ادامه داد: طرح اقدام ملی مسکن، اولویت اول دولت می باشد و همه ثبت نام کنندگان درصورت دارا بودن شرایط، در طول دوره اجرای طرح، واحد مسکونی دریافت خواهند کرد و قرعه کشی انجام نخواهد شد.
رئیس خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان نیز دراین نشست با اشاره به عضویت ۱۴۱ نفر در این مرکز گفت: در حال حاضر حدود ۱۷۰ رسانه برخط، مجازی و مکتوب در استان فعالیت می کنند و لازم است فضایی برای پیگیری امور خبرگزاری ها و مطبوعات استان احداث شود. میثم محمودیان داشتن یک مرکز ویژه برای رسانه ها و مطبوعات را نشانه فرهیختگی مردم استان و اهمیت مدیران به رسانه ها دانست و افزود، حمایت از مطبوعات، حمایت از جامعه مدنی و آزادی خواهی است. ایشان در پایان خواستار همکاری اداره کل راه و شهرسازی در خصوص تهیه زمین و احداث بنای خانه مطبوعات استان شد.

46

کد خبر 1424202

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =