اصلاح لاین خروجی مرکز انتقال نفت سبزوار

مسیر خروجی توربوپمپ‌های مرکز انتقال نفت و تاسیسات سبزوارکه مانعی برای اجرای پروژه برقی کردن این مرکز بود اصلاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  معاون فنی منطقه با اعلام خبر بالا گفت: مسیر خروجی الکتروپمپ‌های مرکز انتقال نفت و تاسیسات سبزوار از زیر سوله پمپ‌روم پروژه برقی کردن این مرکز عبور کرده که همین  امر مانعی برای بتن‌ریزی پمپ‌روم و ترنچ‌های (کانال پیش ساخته) عبور لوله شده بود.
محمدعلی دهقان با اشاره به اهمیت اجرای پروژه برقی کردن مرکز انتقال نفت سبزوار اضافه کرد: این پروژه یکی از مهمترین پروژه‌های منطقه شمال‌شرق است که با اعتباری معادل ۳۷میلیارد ریال در سبزوار در حال اجراست.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط و اهمیت عملیات انتقال فرآورده‌های نفتی در مسیر خط لوله سبزوار –مشهد برای سوخت رسانی به شمال‌شرق کشور، عملیات قطع و وصل با توقف طولانی این خط، به مصلحت نیست بنابراین واحد مکانیک در دو شب توقف تا نیمه شب در مرکز مشغول بکار بودند تا با این توقف کار قابل انجام باشد البته عمده کارهای پایپینگ در مرکز منطقه انجام شده است.
معاون فنی منطقه شمال‌شرق اذعان داشت: همت و تلاش کارکنان واحد تعمیرات خط و واحد مکانیک منطقه سبب شد تا پروژه اصلاح مسیر خط لوله خروجی مرکز انتقال نفت سبزوار در کوتاه‌ترین زمان ممکن محقق گردد.
وی تصریح کرد: واحدهای مکانیک، ترابری، بازرسی فنی، اچ.اس.ای منطقه شمال‌شرق و یک گروه جوشکاری اعزامی از منطقه شمال واحد تعمیرات خط را یاری نمودند تا این پروژه در مدت زمان ۴۸ ساعت به پایان برسد.

۴۶

کد خبر 1434027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =