۲۲۴ نفر
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۷
درباره افاضات عجیب و غریب در تلویزیون

سالها قبل یک نفر به نام "محمد شجاعی" بود که مرحوم شد؛ آیت الله محمد شجاعی، عارف و سالک واصلی که کتابهای عمیق و پرمغزی هم دارد از جمله "مقالات" در مبانی نظری تزکیه. رضوان الله علیه.

بعدها در سالهای اخیر یک "محمد شجاعی" دیگر پیدا شد که به او استاد شجاعی می گفتند و مریدانی هم دارد و دفتر و دستک و موسسه و تشکیلاتی و ... که البته معمم هم نبود و گاهی هم افراد کم اطلاع آثار آن مرحوم آیت الله شجاعی را به حساب ایشان می گذاشتند.

حالا ناگهان گویا ایشان معمم هم شده و در سیما بیانات و افاضات عجیب و غریب دارند و از این به بعد احتمالا می شوند حضرت آیت الله! خوب البته نه از سیمای جمهوری اسلامی عجیب است که "همینه دیگه"! و نه از ایشان عجیب است که لابد فهمیده انقلاب اسلامی از خود اسلام مهمتر است و مرحوم امام خمینی - به قول ایشان سلام الله علیه- از خود پیامبر اکرم مهمتر! و طبیعتا بر ایشان هم حرجی نیست! عمامه هم که لابد وقتی از سر بعضی بر می دارند، باید از آن طرف بر سر بعضی دیگر بگذارند!

فقط امیدوارم آنها که در این سراشیبی حراج عقیده و ایمان مردم خفقان گرفته اند و دم برنمی آورند برای فردای قیامت خود حجتی داشته باشند و بتوانند جواب خدا را بدهند، البته در صورتی که هنوز مثل ما به قیامت و قبر و سؤال و جواب باور دارند!
* منتشر شده در صفحه اینستاگرام نویسنده . ۲۲ مهر ۱۳۹۹

کد خبر 1443327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
  1 9
  مسلما باور ندارند که فقط نان ایت ااهی را می خورند
 • حسین IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
  28 2
  واقعا برای شما متاسفام ایشان استاد بزرگی است که در زمینه مهدویت تلاش زیادی کرده در ضمن ایشان در بحث گفتند که انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت است و این محملات که شما در این مقاله بافتید هیچکدام حقیقت ندارد متاسفم برای شما که‌ پشت سر بقیه مومنان صفحه می گذارید توبه کنید خدا از سر تقصیرتان بگذرد