جلسه تفاهمنامه طرح توسعه متوازن شهرستان ماهشهر برگزار شد

استاندار خوزستان در جلسه تفاهمنامه طرح توسعه متوازن شهرستان ماهشهر گفت: جلسه‌ای با حضور سازمان برنامه ریزی استان برگزار شد که پیرو آن به برخی از پروژه‌هایی که نیاز به کد سازمان برنامه ریزی دارند این کدها اختصاص یافته و طرح های مختلف به عنوان پروژه تعریف شده و به مناقصه بروند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در جلسه تفاهمنامه طرح توسعه متوازن شهرستان ماهشهر با اشاره به این تفاهمنامه جهت اجرایی شدن پروژه‌ها بیان کرد: متأسفانه در بسیاری از این پروژه‌ها مانند پروژه شیلات، کشاورزی و حوزه های کمیته امداد، میراث فرهنگی و بخش درمانی که ماهیت اشتغال‌زایی دارند مشکلاتی وجود دارد و دستگاههای اجرایی هنوز پای کار نیامده‌اند.

شریعتی اظهار داشت: جلسه‌ای با حضور سازمان برنامه ریزی استان برگزار شد که پیرو آن به برخی از پروژه‌هایی که نیاز به کد سازمان برنامه ریزی دارند این کدها اختصاص یافته و طرح های مختلف به عنوان پروژه تعریف شده و به مناقصه بروند.

وی عنوان کرد: این طرح ها طبق زمان بندی مشخص شده انجام خواهند شد و مقرر شد حدود ۱۰ تا ۱۵ روز آینده مجوز ماده ۲۳ گرفته شود.

استاندار خوزستان همچنین افزود: در پروژه درمانی مشکل زمین و اجرا توسط دستگاه ها داشتیم که برای آن راهکار دیده شد و سازمان منطقه ویژه پتروشیمی از طریق اعتباری که برای درمانگاه های شهرستان هستند این زمین‌ها را خریداری کند و بسازد و آن را برای تکمیل و راه اندازی تحویل تامین اجتماعی دهد.

46

کد خبر 1457245

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =