پایداری خدمات‌رسانی به مشترکین گاز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از پایداری خدمات رسانی به مشترکین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفردبوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ضمن اشاره به اهمیت اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی  ستاد ملی مبارزه با کرونا ، اظهار کرد: در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی، حفاظت از سلامت نیروی انسانی از الویت های این سازمان است که با رعایت این پروتکل‌ها و عمل به قوانین ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران می توان به این مهم دست یافت و کوتاهی در این امر، لطمه به نیروی انسانی و در نتیجه پایداری خدمات رسانی مداوم به مشترکین را با مشکل جدی روبرو می کند.
او در ادامه افزود: اجرایی کردن دقیق برنامه‌هایی مانند میز خدمت، دورکاری، سیستم کار چرخشی، نظارت بیشتر بر دفاتر پیشخوان دولت و تهیه اقلام بهداشتی و ضد عفونی برای محل‌ کار از اقدامات مهم در مقابله با این بیماری مهلک و افزایش توان مواجهه با آسیب‌های ناشی از شیوع گسترده این ویروس است.
بوشهری همچنین تصریح کرد: رعایت دقیق مفاد دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌های وزارت بهداشت  و ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط رؤسای ادارات، واحدHSE   و منابع انسانی به طور دقیق رصد و اجرایی می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در پایان ضمن بیان این مطلب که تنها راه عبور از بحران کرونا همدلی و همکاری جمعی بین مردم و مسئولان است؛ افزود: هر یک از ما باید حفظ سلامت هموطنان را به عنوان یک وظیفه اخلاقی، شرعی و انسانی در نظر داشته باشیم تا بتوانیم به هدف اصلی خود که عبور از بحران کرونا می باشد دست یابیم.

46

کد خبر 1458330

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =