عابدینی: مصدوم شدم،کرونا نگرفتم!

اگر ۶ ششمیرباز ملی پوش سابر تست کرونایشان مثبت شده، کاپیتانشان هم مصدومیتش تشدید شده؛ مصدومیت کهنه کتفش.

مهری رنجبر: مجتبی عابدینی که با شیوع کرونا از اردیبهشت ماه به روستای شورمست کوچ کرده تا از کرونا در امان باشد، حالا مصدومیتش را مداوا می‌کند. او یکشنبه هفته پیش مثل بقیه شمشیربازان به اردو نیامد و تست نداد، اما پیگیر درمان کتفش شده. کتفی که چند سالی با دردش مدارا کرده و حتی با دردش مسابقه داده، ولی با شروع تمرین و تشدید دردش ترجیح می‌دهد درمانش کند تا در المپیک توکیو اذیت نکند.
*این روزها شمشیربازی روی دور سورپرایز است، آن از مثبت شدن تست ۶ ملی پوش و این از مصدومیت تو. چه خبر است؟
این شرایط پیش می‌آید. به هر حال کشور وضعیت وخیمی دارد. مصدومیت کتف من هم، مصدومیت کهنه‌ای است که قبلا با آن سر می کردم و حتی سال‌های قبل با تحملش مسابقه می‌دادم. اما اسفندماه سال قبل بعد از جام جهانی لهستان دردش بیشتر شد که به همین دلیل بیشتر مراعات کردم و از فروردین ماه هم دیگر فشار نیاوردم و یک دوره استراحت هم دادم و یخ‌درمانی کردم  اما با شروع تمرین شمشیربازی در یکی، دو ماه اخیر دست و کتفم دردش  بیشتر شد. به ویژه وقتی پرتاب‌های وزنه ای که می‌زنم اذیت می‌کند. ترجیح دادم حالا که فرصت تا المپیک هست مداوایش کنم تا برای توکیو دردسرساز نشود.
*ظاهرا تو برای مداوا پیش پزشک معالج بهداد سلیمی رفتی. چه گفت؟
 بله. به تجویز پزشک mri گرفتم، گفت مشکل حادی نیست، یکسری دارو و پماد داد تا استفاده کنم و دو ماه دیگر دوباره پیش او بروم. فعلا هم باید استراحت کنم.
*فیزیوتراپی هم می‌کنی؟
نه گفت فیزیوتراپی لازم نیست، چرا که شاید تحریکش کند. البته از هفته آینده تمرینات با کش را شروع می کنم.
*مصدومیت کتفت برنامه ات را بهم ریخت؟
به هر حال پیش می‌آید. ولی واقعا درد کتفم برنامه‌هایم را بهم ریخت اما خدا را شکر که حاد نیست.
*با این شرایط و اینکه قرار نیست اردو تا دو، سه هفته دیگر شروع شود، خوشحالی که از بقیه عقب نمی‌مانی؟
به هر حال هم من و هم بچه ها تا قبل از این قضایا تمرین می کردیم . آنها حالا بامثبت شدن تست کرونایشان تمرین نمی‌کنند دو من هم با تشدید مصدویتم. فکر نمی‌کردیم این اتفاقات پیش بیاید اما افتاد و با عادی شدن وضعیت باید زودتر تمرین شروع کنیم.
*فکرش را می کردی تست کرونای بچه ها مثبت شود؟
اصلا در خواب هم نمی دیدم چه برسد به اینکه فکرش را بکنم. اتفاق خیلی عجیبی است که هر ۶ نفر تستشان مثبت شود.فکر نمی کنم تا به حال برای هیچ تیمی پیش آمده باشد.
*تو با حساسیتی که داری شانس آوردی نبودی.
دقیقا من شانس آوردم که نبودم. شاید اگر من با بچه ها برای اردو و تست رفته بودم، من هم مبتلا می شدم. اما مصدومیت کتفم مرا نجات داد.
*بعداز شنیدن خبر تست مثبت  بچه ها، با آنها صحبت کردی؟
با انها تلفنی تماس گرفتم و خیالم راحت شد که  خدا را شکر حالشان خوب است. علی، نیما و امیرحسین در خانه هایشان قرنطینه شده اند و رهبری ،فتوحی و باهر هم در خوابگاه فدراسیون .مهم این است که علائم ندارند. برای بچه‌ها ناراحتم؛ شانس آوردم خودم کرونایی نشدم.

بیشتر بخوانید: آقای فکری از شما بعید بود این طور فحش و ناسزا بدهید!

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1458553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =