آیا در مورد قیمت خرید رپورتاژ آگهی دچار تردید شده اید؟

امروزه موفقیت در کسب و کار تا حد زیادی به شناخته شدن در فضای مجازی بستگی دارد. چه بسیار افرادی که به خاطر نادیده گرفتن اهمیت و تاثیرگذاری فضای مجازی، با مشکلات عدیده و شکست مواجه شده اند و بالعکس بسیاری از صاحبان مشاغل استفاده از فضای مجازی برای بهبود و پیشرفت کارشان را در اولویت قرار دادند و از این شمشیر دولبه، پله‌ای برای موفقیت و شناخته شدن هر چه بیشتر خود استفاده کردند.

در کنار توجه به بازارهای سنتی می بایست توجهی خاص به فضای مجازی داشت چرا که به کمک این فضا می‌توانید برندسازی کنید و بر سر زبان‌ها بیافتید؛ اما این را بدانید که فقط برای تحقق این هدف، ایجاد وب سایت یا انجام تبلیغات کافی نیست. بلکه باید انتخابی هوشمندانه‌تر داشته باشید. انتخابی که به شما این امکان را می‌دهد تا در عین افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایتتان برایتان مزایای دیگری از جمله افزایش رتبه در موتورهای جستجو، برندسازی، جلب توجه مشتریان، افزایش میزان فروش، ایجاد آگاهی و اعتماد نسبت به خدمات و محصولاتتان به همراه بیاورد و جایگاهتان را در میان رقبایتان حفظ کند و حتی باعث پیشی گرفتن از آن‌ها گردد. اگر به دنبال این مزایا هستید، ما خرید رپورتاژ آگهی تسمینو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

رپورتاژ آگهی چیست و چه مزایایی دارد؟

رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغات است که به صورت یک گزارش یا قالب خبری تهیه می‌گردد. این رپورتاژها در ظاهر تبلیغاتی نیستند اما در واقع نوعی تبلیغات محسوب می‌شوند. رپورتاژهای آگهی تقریبا برای همه کسب و کارها مزایای بسیاری دارند. اگر رپورتاژ آگهی توسط افراد کارشناس و باتجربه تهیه شود می‌تواند از طریق بهینه سازی سایتتان باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو گردیده و در نتیجه باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت تان شود که این امر قطعاً موجب افزایش میزان فروش محصولات و خدماتتان می‌شود.

از طرفی دیگر با افزایش تعداد بازدیدها عمل برندسازی انجام می گیرد و نام برندتان بر سر زبان‌ها می‌افتد. همچنین زمانی که نام شما و محصولات و خدماتتان توسط خبرگزاری‌ها و سایت‌های معتبر مطرح شود اعتماد افراد نسبت به شما بیشتر جلب می‌گردد. از آنجا که محصولات و خدماتتان به صورت غیرمستقیم تبلیغ می‌شود، مطمئناً بازخوردهای منفی کمتری دریافت خواهید کرد؛ چرا که خواننده رپورتاژ، تبلیغات را در کنار ارائه اطلاعات مستند دریافت می‌نماید.

‌همچنین رپورتاژ آگهی با ارائه تیترهای جذاب و محتوای قانع کننده توجه خوانندگان را به خود جلب می‌کند. یکی دیگر از مزایای رپورتاژ آگهی این است که هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی دارد. رپورتاژ آگهی یک نوع تبلیغات موقتی نیست بلکه رپورتاژ آگهی تان برای همیشه در وب سایت مندرج شده باقی می ماند و هر زمانی که بازدیدکننده‌ای کلمات کلیدی مدنظر خود را جستجو کند، رپورتاژ شما را خواهد دید.

همانطور که می دانید تعداد بسیار زیادی از افراد به طور روزمره خبرها رااز طریق وب سایت‌های معتبر دنبال می نمایند پس به خوبی می‌توانید حدس بزنید که روزانه چه تعدادی از افراد با محصولات و خدماتتان آشنا می شوند. بهترین راه برای گرفتن بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی است. بک لینک به لینک سازی و پیوند دادن یک وب سایت به وب سایت دیگر گفته می‌شود و موتورهای جستجو از آن به منظور رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند. در پایان باید گفت که رپورتاژ آگهی به دلیل نوع قالبی که دارد معمولاً جنبه اطلاع بخشی و آگاهی دارد و در اکثر به غریب موارد اطلاعاتی که در آن ارائه می‌شود، صحت دارند.

اگر قصد دارید راجب اینکه رپورتاژ آگهی چیست اطلاعات بیشتر بدست آورید پیشنهاد میکنیم مقاله رپورتاژ چیست تسمینو را مطالعه نمایید

هزینه و قیمت خرید رپورتاژ آگهی

قیمت خرید رپورتاژ آگهی در واقع نوعی سرمایه گذاری برای رشد کسب و کار است و با این حجم از مزایا، ارزش سرمایه گذاری را دارد؛ اما با این وجود نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی هزینه پایین تری به همراه دارد. هزینه خرید رپورتاژ آگهی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در وب سایت‌های مختلف، متفاوت است. رتبه رسانه منتشر کننده در رنکینگ الکسا، مهمترین عاملی است که می‌توان به آن اشاره کرد. رتبه الکسا میزان محبوبیت و میزان بازدید یک وب سایت را نشان می‌دهد. هر چه عدد در این رتبه بندی کوچکتر باشد، یعنی اینکه وب سایت از محبوبیت و ترافیک بالاتری برخوردار است. چنین وب سایت‌هایی معمولاً تعرفه بالاتری دارند.

همچنین اعتبار دامنه (دامین اتوریتی) و اعتبار صفحه (پیج اتوریتی)  وب سایت لینک دهنده عاملی است که بر روی قیمت خرید رپورتاژ آگهی تاثیر دارد. اعتبار دامنه در رتبه سایت در نتایج جستجو اهمیت ویژه‌ای دارد. پس بی تردید هر چه وضعیت اعتبار دامنه وب سایت منتشر کننده بهتر باشد، میزان تعرفه نیز بالاتر است. نرخ اسپم یا به اصطلاح اسپم اسکور سایت نیز عامل تعیین کننده ای است. اسپم اسکور در واقع نشان دهنده میزان احتمال جریمه شدن وب سایت توسط گوگل را نشان می‌دهد که این امر به دلایل مختلف اتفاق می افتد. در نتیجه این امر گوگل وب سایت تان را برای مدتی با کاهش میزان ترافیک جریمه خواهد کرد. هر چه اسپم اسکور وب سایت پایین‌تر باشد، قطعا قیمت خرید رپورتاژ آگهی بالاتر می‌رود.

همچنین نوع کسب و کار مشتری سفارش دهنده، بر قیمت رپورتاژ آگهی موثر است و با توجه به این مسئله ،میزان تعرفه کاهش یا افزایش می یابد. بک لینک‌ها نیز بسیار بااهمیت بوده و بر میزان تعرفه تاثیر خاصی دارند. از دیگر عوامل موثر می‌توان به تعداد رپورتاژها و میزان رقابت کلمات کلیدی اشاره کرد. وب سایت تسمینو مفتخر است با ارائه پکیج های پیشنهادی مناسب و مختلف، خدمات ویژه‌ای را به مشتریان گرامی عرضه نماید.     

چرا وب سایت تسمینو بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی است؟

مهم‌ترین اصلی که برای ما اهمیت دارد، اخلاق مداری است. چرا که بر این باوریم که پول همه چیز نیست. بنابراین علاوه بر توجه به کیفیت رپورتاژ، به مقرون به صرفه بودن هزینه خرید رپورتاژ آگهی نیز توجهی خاص داریم. از جهتی دیگر تیم تولید محتوای ما بسیار باتجربه و صبور بوده و با مدنظر قرار دادن سلیقه و صلاحدیدتان به شما کمک می‌کنند تا محتوای متنی بهینه شده با اصول سئو و متناسب را در کوتاه‌ترین زمان با دریافت هزینه ناچیز داشته باشید.

همچنین تیم با سابقه تسمینو آمادگی دارد تا به صورت رایگان در زمینه برندینگ و سئو به شما عزیزان خدمات مشاوره ارائه دهد. علاوه بر این ما خود را موظف می دانیم که ۷/۲۴ پاسخگوی شما باشیم. شما می‌توانید از طریق پنل کاربری خود از وضعیت کمپین رپورتاژتان به صورت لحظه به لحظه مطلع شوید و پس از نشر رپورتاژ آگهی در رسانه ها، از طریق ایمیل و سایر راه‌های اطلاع رسانی، گزارش لحظه‌ای دریافت خواهید کرد. تمام تلاش تیم ما رضایت و موفقیت شماست که قطعاً با داشتن کادری باتجربه، متخصص، صبور و مسئولیت پذیر، این امر را برایتان میسر می سازد.

 نتیجه گیری و جمع بندی

قطعاً نمی‌توان نقش فضای مجازی را بر روی زندگی و کسب و کار نادیده گرفت. در این بین روش‌های تبلیغاتی بسیار موثری پدید آمده اند که بایستی به آن‌ها توجهی خاص داشت. خرید رپورتاژ آگهی یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغاتی است که تاثیر و کارایی بسزایی دارد و بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار گرفته است. رپورتاژ آگهی با توجه به مزایای بسیاری که دارد، ارزش تجربه کردن را خواهد داشت. کافی است یک بار آن را تجربه نمایید تا برندتان بر سر زبان‌ها بیافتد؛ پس پیشنهاد می‌کنیم وقت را تلف نکنید!

2121

کد خبر 1459059