سید رفت و بار قهرمانی را از روی دوش ما برداشت

علی شفیعی ملی پوش تیم ملی والیبال، آلکنو را مربی خوبی برای تیم ملی می داند.

مهری رنجبر؛ علی شفیعی؛رفیق فابریک محمد موسوی.بدون شک علی یکی از خوشحال ترین بازیکنان بود،آن هم زمانی که سید به تیم والیبال سایپا پیوست اما این دوران خیلی کوتاه بود،چرا که سید پس از دریافت پیشنهادی از ایتالیا راهی این کشور شد تا والیبالش را دوباره در اروپا ادامه بدهد.رفتن سید بهانه ای شد برای گپ زدن با شفیعی.

رفتن سید فشار قهرمانی را از روی ما برداشت!

حضور مهره ای مثل سید در تیم ما فشار قهرمانی و توقعات را بالا می برد.البته همه ما بازیکنان تمام تلاش خودمان را می کنیم اما وقتی ستاره ای مثل موسوی را در تیم دارید ناخودآگاه توقعات بالا می رود.حالا سید رفته و جایش در تیم خالی است.من و سایر رفقا در سایپا برای قهرمان شدن تلاش خواهیم کرد.

به کرونا فکر نمی کنم!
اصلا چه فایده دارد فکر کردن به این ویروس لعنتی؟نمی خواهم درباره اش فکر کنم.ما از بازی در این شرایط نمی ترسیم چون همه بچه ها پروتکل ها را رعایت می کنند و قبل از ورود تیم ها تست کرونا گرفته می شود.الان هم که بازی ها را تغییر فرمت داده اند و همه چیز متمرکز شده است.این کار را سخت تر کرده است.هفته قبل مجتبی میرزاجانپور مصدوم شد و امیدوارم این اتفاق برای سایر بازیکنان و تیم ها نیفتد.

راضی از سطح بازی ها
کیفیت تیم ها  خیلی نزدیک به هم است، طوری که اگر دو تیم 5 بار ، با هم بازی کنند باز هم مشخص نیست کدام تیم برنده می شود.شرایط طوری است که هم نباید اشتباه کنی و هم باید خوب بازی کنی.همین مساله تیم ها را تحت فشار قرار می دهد. 

رزومه پر و پیمان آلکنو
آلکنو مربی رزومه پرو پیمانی دارد . او تجربه زیادی با تیم ملی روسیه دارد آن هم در میدان بزرگ المپیک . امیدوارم در توکیو هم تیم ملی ما با او نتایج خیلی خوبی بگیرد. به هر حال ملی پوشان ما نسل با تجربه ای هستند  و شاید خیلی از آنها برای المپیک پاریس نباشند و بنابراین برای خداحافظی با درخشش انگیزه زیادی دارند . آنها می خواهند در آخرین المپیک ، بهترین خاطره  را ثبت کنند.

در ترکیب باشم بهترین تلاش را می کنم
اگر در ترکیب تیم باشم همه تلاشم را می کنم تا برنامه های سرمربی را در زمین اجرا کنم. به هر حال آلکنو انتخاب فدراسیون است  و حالا وقت آن است تا همه باری موفقیت تیم ملی همدل  باشند و بررسی  کار او هم بماند بعداز المپیک.

254 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1466537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =