یاد گرفتن برخورد با انسان‌های خودشیفته به قیمت ۳۸هزار تومان

راهنمای گام‌به‌گام کنار آمدن با خودشیفته‌ها و ازخودراضی‌ها در «کتاب کار روابط یک‌طرفه؛ راهنمای گام‌به‌گام کنار آمدن با خودشیفته‌ها، ازخودراضی‌ها»، با قیمت ۳۸هزار تومان توسط انتشارات ارجمند منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتشارات ارجمند، «کتاب کار روابط یک‌طرفه؛ راهنمای گام‌به‌گام کنار آمدن با خودشیفته‌ها، ازخودراضی‌ها» نوشته نیل لَوِندِر، اَلِن کاوائیولا را با ترجمه احمد تصویری روانه بازار کتاب کرد.

«کتاب کارِ روابط یک‌طرفه»، ابتدا پدیده خودشیفتگی را به‌طور کامل معرفی می‌کند، انواع آن را توضیح می‌دهد و زمینه‌ها و عوامل موثر بر شکل‌گیری آن را برای خواننده تشریح می‌کند. سپس در بخش دوم کتاب، راهبردهایی عملی را معرفی می‌کند که خواننده به کمک آن‌ها نخست چگونگی رابطه‌اش با فرد خودشیفته را تحلیل می‌کند و سپس برای ایجاد تغییرات موردنظرش و تبدیل کردن این رابطه یک‌طرفه و ناسالم به رابطه‌ای دوسویه و بالغانه‌تر برنامه‌ریزی می‌کند.

این کتاب، خودشیفتگی را به‌صورت جامع بررسی می‌کند؛ خودشیفتگی در روابط عاشقانه، خودشیفتگی در روابط والدین و فرزندان، خودشیفتگی در روابط دوستانه و خودشیفتگی در محیط کار از موضوعات مطرح شده در این کتاب هستند.

تمرین‌های عملی زیاد این کتاب باعث می‌شود فقط به اضافه کردن اطلاعات خواننده بسنده نشود. دو نویسنده کتاب، متخصص روان‌شناسی هستند و در دانشگاه نیز تدریس می‌کنند. کاوائیولا و لوندر که در زمینه مسائل ارتباطی و معضل خودشیفتگی متخصص هستند، قبلاً کتابی درباره خودشیفتگی در محیط کار با نام «همکاران سمی» نوشته‌اند و در برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، سمینارها و کارگاه‌های سازمانی بسیار زیادی به افراد کمک کرده‌اند تا با پدیده خودشیفتگی آشنا شوند و برای رسیدگی به آن توانمند شوند.

این کتاب در ۱۷۶ صفحه با قیمت ۳۸ هزار تومان در کتاب‌فوشی‌ها و نیز با ده درصد تخفیف در سایت انتشارات ارجمند قابل دسترسی است.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1475247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =