قیمت ، خرید و فروش بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM

Ott عرضه کننده بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM در ایران دارای پروانه ورود ، خرید و فروش بیسیم ، واکی تاکی و تجهیزات رادیویی و مخابراتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. Ott ارائه دهنده خدمات پس از فروش ، تعمیرات و کلیه لوازم جانبی بیسیم و هندزفری بادیگاردی بیسیم واکی تاکی موتوکام MOTOCOM است.

بیسیم واکی تاکی مجاز باید دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد در غیر اینصورت غیرمجاز میباشد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تنها مرجع صادر کننده مجوز بیسیم در ایران است و دقت شود تنها دارندگان پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مجاز به خرید و فروش بیسیم و تجهیزات رادیویی میباشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و معرفی و مقایسه بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM به فروشگاه اینترنتی بیسیم از وب سایت www.ott.ir بازدید و یا جهت ارتباط با کارشناسان فنی شرکت با دفتر مرکزی Ott تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 66384022-021
www.ott.ir

معرفی انواع بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM در ایران :

Ott عرضه کننده انواع بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده که تهیه و استفاده از واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM برای عموم آزاد است و بنا به آپشن ها و مشخصات فنی و فیزیکی مختلف برای کاربردهای مختلف ، دارای مدلهای متنوع از قبیل بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام مدلهای MOTOCOM MC444 , MOTOCOM MC555 , MOTOCOM MC666 است.

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM MC444 :

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM MC444 دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بهمراه کارت حمل و کارت گارانتی میباشد. از دیگر امکانات بیسیم واکی تاکی مجاز مدل MC-444 میتوان به داشتن 16 کانال و باطری لیتیومی LI-ion با ظرفیت ۱۲۰۰ میلی آمپر با قابلیت شارژ توسط کابل Port USB Android و پایه شارژر رومیزی اشاره نمود. وزن دستگاه بهمراه باطری آن 175 گرم میباشد و ارتفاع آنتن 150 میلیمتر است.

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM MC555 :

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM MC555 دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بهمراه کارت حمل و کارت گارانتی میباشد. از دیگر امکانات بیسیم واکی تاکی مجاز مدل MC-555 میتوان به داشتن 16 کانال و باطری لیتیومی LI-ion با ظرفیت ۱۲۰۰ میلی آمپر با قابلیت شارژ توسط کابل Port USB Android و پایه شارژر رومیزی اشاره نمود. وزن دستگاه بهمراه باطری آن ۱۸۰ گرم میباشد و ارتفاع آنتن 85 میلیمتر است.

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM MC666 :

بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM MC666 دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بهمراه کارت حمل و کارت گارانتی میباشد. از دیگر امکانات بیسیم واکی تاکی مجاز مدل MC-666 میتوان به داشتن 16 کانال و باطری لیتیومی LI-ion با ظرفیت ۱۲۰۰ میلی آمپر با قابلیت شارژ توسط کابل Port USB Android و پایه شارژر رومیزی اشاره نمود. وزن دستگاه بهمراه باطری آن ۱۸۰ گرم و ارتفاع آنتن 115 میلیمتر است و در چهار رنگ مختلف برای طبقه بندی در هنگام بهره برداری عرضه گردیده است.

فروشگاه اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM :

Ott عرضه کننده انواع بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM خواهشمند است برای مقایسه مشخصات فنی و فیزیکی ، قیمت بیسیم مجاز و خرید اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز از فروشگاه اینترنتی Ott بازدید نمایید. شایان ذکر است فروشگاه اینترنتی Ott برای یک خرید امن دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره و درگاه پرداخت بانک ملت میباشد.

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بدون داشتن مجوز میتوانند در کلیه اماکن عمومی از واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM که دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد، تهیه و استفاده نمایند.

خواهشمند است برای خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی دفتر مرکزی Ott عرضه کننده انواع بیسیم واکی تاکی مجاز موتوکام MOTOCOM در ایران از طریق شماره تماس های ذیل و یا بازدید از وب سایت Ott با ما در ارتباط باشید.

Website : www.ott.ir

Phone Number : 021-66384022

2121

کد خبر 1479335