عرضه ۷۰۰ تن روغن خوراکی در اصفهان از طریق سامانه «رهتاب»

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: روغن خوراکی هم به میزان ۷۰۰ تن از طریق سامانه رهتاب به بازار وارد شده است و حواله های روغن صنف و صنعت هم صادر و در اختیارشان قرار گرفته است.

سید حسن قاضی عسگر در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به تامین میوه شب عید در استان اصفهان اظهار داشت: میوه شب عید در اصفهان با قیمت تنظیم بازار عرضه می شود؛ مقدار زیادی سیب و پرتقال در ده روز پایانی سال به تدریج به بازار وارد می شود.

وی افزود: تمام انبارهای میوه دراستان اصفهان تحت نظر بازرسی صمت و اصناف است و در صورتی که قیمت در بازار نوسانات شدید پیدا کند این اقلام به بازار تزریق می شود تا قیمت کنترل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در ارتباط با قیمت مرغ گفت: تمام تلاش خود را برای کنترل قیمت مرغ از تولید تا عرضه از طریق سامانه رهتاب  انجام دادیم اما با مقاومت عده ای مواجه شد.

وی اضافه کرد: روغن خوراکی هم به میزان ۷۰۰ تن از طریق سامانه رهتاب به بازار وارد شده است و حواله های روغن صنف و صنعت هم صادر و در اختیارشان قرار گرفته است.

قاضی عسگر با اشاره به پی گیری های انجام شده در توسعه کارخانه گلبهار در اصفهان گفت: این شرکت نه تنها به نیاز روغن استان پاسخ می دهد بلکه ما را از وارد کردن این کالا از سایر استانها بی نیاز می کند.

48

کد خبر 1490799

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =