قتل دختر نوجوان در شاهرود / پدر دختر نیز خودکشی کرد

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به قتل دختر نوجوانی در این شهرستان و جسد حلق آویز پدرش در محل حادثه گفت: با توجه به شواهد موجود از جمله دست نوشته پدر دختر، فرضیه‌ قتل وی توسط پدرش قوت گرفته است اما اظهار نظر در این خصوص به بررسی های بیشتری نیاز دارد.

سرهنگ علی کریمی روز دوشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: دختر ۱۲ ساله‌ای به نام آریانا در شهرستان شاهرود به دست پدر ۳۵ ساله‌اش به قتل رسید و سپس قاتل بعد از این جنایت هولناک خود را حلق‌آویز کرده و به زندگیش پایان داد.

وی توضیح داد: ساعت ۱۲:۱۳ روز گذشته در تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد فوریت‌های پلیسی در خیابان ۲۲ بهمن شاهرود، ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور پلیس در محل و بررسی‌های اولیه، خانمی به مأموران اعلام داشت حدود ۲ ساعت قبل برای خرید از منزل خارج شده و پس از بازگشت، همسر و دخترش پاسخگوی تلفن و آیفون منزل نیستند.

کریمی با بیان اینکه خودروی شخصی همسر این خانم نیز به نحوی پارک شده بود که مانع از باز شدن در خانه بود، افزود: این موضوع ظن و شک مأموران را برانگیخت و پس از هماهنگی‌های لازم ماموران آتش‌نشانی و پلیس وارد خانه شدند.

وی تصریح کرد: ماموران پس از ورود به منزل با صحنه های تلخ و دلخراش مواجه می‌شوند که جسد دختری ۱۲ ساله روی تختخواب افتاده و مردی حلق‌آویز است.

کریمی خاطرنشان کرد: با توجه به شواهد موجود در محل و بررسی‌های دقیق و دست نوشته پدر آریانا فرضیه‌ قتل این دختر معصوم به وسیله پدرش قوت گرفت.

وی اظهار داشت: پدر آریانا که ۳۵ ساله بوده ابتدا دخترش را روی تختخواب اتاقش به قتل می رساند و پس از این جنایت خود را حلق‌آویز و خودکشی می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود درباره علت و انگیزه این جنایت هولناک گفت: این خانواده چند ماهی هست از تهران به شاهرود آمده‌اند و برابر تحقیقات اولیه و در بررسی سوابق پدر آریانا هیچگونه سابقه اعتیاد و مشکلات روانی وجود ندارد و اظهار نظر در این خصوص به بررسی های بیشتری نیاز دارد.

۲۳۵۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1495895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =