۰ نفر
۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
سارقان خانوادگی در نهاوند دستگیر شدند

جانشین انتظامی شهرستان نهاوند گفت: شش سارق که به صورت دسته جمعی و خانوادگی از مغازه های سطح شهر نهاوند اقدام به سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از نهاوند ؛ سرهنگ ذبیح الله درویشی با اعلام این خبر افزود: در پی اعلام چند خبر مشابه از سوی مغازه داران سطح شهر نهاوند مبنی بر اینکه یک خانواده غیر بومی با مراجعه به مغازه ها از غفلت فروشنده‌ها سوء استفاده و اجناسی را به سرقت برده‌اند، گشت های ویژه مبارزه با سرقت فعال و موضوع با حساسیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا تیم تجسس کلانتری ۱۲ شهرستان با استفاده از امکانات سازمانی و بکارگیری شگردهای پلیسی شش سارق را حین سرقت از یکی از مغازه های سطح شهر دستگیر کرد و دو دستگاه خودروی سواری آنها نیز توقیف و مقادیر زیادی اجناس مختلف از جمله آجیل و خشکبار، برنج، انواع البسه مردانه و زنانه از این خودروها کشف شد.

درویشی تصریح کرد: در بازجویی های فنی صورت گرفته از سارقان مشخص شد آنها به صورت دسته جمعی و خانوادگی و با قیافه های موجه وارد مغازه‌های شلوغ شده و پس از سرگرم کردن فروشنده توسط یکی از سارقان مابقی آن اقدام به سرقت کرده و از محل متواری شدند که در این راستا تعدادی از مالباختگان شناسایی و اقدامات قانونی همچنین بازجویی های فنی در این زمینه ادامه دارد.

جانشین رئیس پلیس شهرستان نهاوند در پایان با اشاره به اینکه سارقان دستگیر شده غیربومی و اهل یکی از استانهای همجوار هستند، گفت: اصناف و مغازه دارانی که در چند روز گذشته واحد صنفی آنها به این شکل مورد سرقت قرار گرفته است، می توانند برای پیگیری موضوع به کلانتری ۱۲ شهرستان نهاوند مراجعه کنند.

48

کد خبر 1497849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =