۰ نفر
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
 قرمز شدن ۱۸ شهرستان اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی هزار و ۷۸۵ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به افزایش فوتی ها و موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه در اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اعلام افزایش فوتی ها و موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه در اصفهان گفت: شهرستانهای اردستان، اصفهان، بویین میاندشت، تیران، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا، فریدن، فریدونشهر، فلاورجان، گلپایگان، لنجان، مبارکه، نایین، نجف آباد و نطنز در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی افزود: شهرستان برخوار و خور هم در وضعیت نارنجی قرار دارند و تنها شهر زرد استان اصفهان دهاقان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: در شبانه روز گذشته از چهار هزار و ۶۳۷ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۷۸۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۲۴ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۱۵۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز هزار و۴۶۸  بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد:  ۲۱۱ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۱۳ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۷  مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

46

کد خبر 1502302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =