۲۴ فوتی کرونا در اصفهان/شناسایی ۲۴۳۴ بیمار جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی دو هزار و ۴۳۴ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به روند افزایشی کرونا در اصفهان اظهار داشت: با این سرعت ابتلا به کرونا که در استان اصفهان ایجاد شده است به وضعیت بحرانی در اصفهان رسیده ایم.

وی افزود: به نوعی تمام بیمارستانهای استان اصفهان درگیر درمان بیماران مبتلا به کرونا شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از پنج هزار و ۵۰۸ بیمار مشکوک به کرونا دو هزار و ۴۳۴ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۸۲ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۱۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز هزار و ۷۹۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۲۵۷ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۴ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۱۷ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

46

کد خبر 1503717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =