اصفهان در آستانه قرمز شدن/شناسایی ۱۲۸۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی هزار و ۲۸۱ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به افزایش فوتی ها و موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه در اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اعلام افزایش فوتی ها و موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه در اصفهان اظهار داشا: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۲۷۰ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۲۸۱ مورد قطعی شناسایی شد و ۲۶۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۱۱۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز هزار و۱۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد:  ۱۴۱ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۱۲ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۶ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

48

کد خبر 1501261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =