شناسایی ۲۱۶۶ مورد جدید کرونا در شبانه روز گذشته در اصفهان/ فوت ۲۳ نفر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی دو هزار و ۱۶۶ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به دو هفته دشوار شیوع کرونا در اصفهان اظهار داشت: کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا دراصفهان صعودی است؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از پنج هزار و ۲۹۵ بیمار مشکوک به کرونا دو هزار و ۱۶۶ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۳۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۲۷۴ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۱۶۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۱۳ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۳ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۱۶ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

48

کد خبر 1505111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =