۱ نفر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
افتتاح بیمارستان صحرایی در اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی دو هزارو ۹۹ مورد جدید ابتلا به کرونا، از برپایی بیمارستان صحرایی در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به وضعیت بحرانی و افزایش فوتی های کرونا اظهار داشت: کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا دراصفهان صعودی است؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: بیمارستان صحرایی یکصد تخت خوابی در الزهرا اصفهان به کمک ارتش جمهوری اسلامی برپا شده است و درهفته آتی افتتاح و عملیاتی می شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از پنج هزار و ۲۴۳  بیمار مشکوک به کرونا دو هزار و ۹۹ مورد قطعی شناسایی شد و ۴۰۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۳۳۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۵۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۹۰ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۳۵ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۲۱ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

46

کد خبر 1507863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =