محدودیت های کرونایی در همدان یک هفته دیگر تمدید شد

رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به تمدید محدودیت های کرونایی مشاغل گروه ۲، ۳ و ۴ گفت: شاغلان در این گروه های صنفی هفته پیش رو نیز تعطیل هستند و باید نسبت به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا تمکین کنند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ حسین محرابی با اعلام این خبر افزود: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های مشاغل غیرضروری در شهرهای قرمز و نارنجی یک هفته دیگر تمدید شده و همدان نیز جزو این مناطق قرار دارد.

وی گفت: کسبه و اصناف همیشه یاریگر مردم بوده اند و در هفته آینده نیز دلسوزانه تابع قوانین و دستورالعمل های اعلام شده از سوی مسئولان خواهند بود.

رئیس اتاق اصناف همدان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تداوم مراجعه روزانه بیماران به مراکز درمانی و فوت رو به افزایش همشهریان، تداوم تعطیلی بازار و کاهش ترددها می‌تواند بسیار موثر باشد.

 محرابی تصریح کرد: اگر چه تعطیلی ها، کسبه و بازاریان را با مشکلات اقتصادی مواجه کرده است اما تا رسیدن به وضعیت قابل اطمینان درمورد قطع زنجیره ابتلا و مهار بیماری، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همچنان اولویت اصلی واحدهای صنفی است.

به گفته او رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ضروری است و سرپیچی از آن تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد و دستگاههای نظارتی و بازرسان با متخلفان برخورد قانونی انجام می‌دهند.

لازم به ذکر است، در شهر همدان ۳۰ هزار واحد صنفی در حال فعالیت هستند.

کد خبر 1510249

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =