آزادی ۱۸ زندانی جرایم مالی غیرعمد توسط ستاد دیه استان یزد در ماه رمضان

دادستان عمومی و انقلاب یزد با اشاره به دقت در تحقیقات و شناسایی محکومین مالی جرائم غیر عمد توسط ستاد دیه استان گفت: در ماه مبارک رمضان ۱۸ زندانی جرایم مالی غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد محمدرضا حدادزاده با اشاره به اقدامات ستاد دیه استان در ماه مبارک رمضان امسال اظهار کرد:  برای آزادی محکومین مالی ستاد دیه استان ارزیابی و شناسایی بسیار دقیقی انجام داده و با انجام تحقیقات بسیار دقیق از محکومین و نحوه بدهکاری و شرایط زندگی و خانوده آنها پس از اطمینان از برخورداری شرایط استفاده از تسهیلات ستاد، با کمک خیرین و دیگر منابع، این زندانیان آزاد و به آغوش خانواده باز گشتند.

وی در ادامه ضمن ارائه آماری از عملکرد ستاد دیه از ابتدای سال جاری، از آزادی ۱۸ نفر زندانی جرائم غیر عمد محکوم مالی در ماه مبارک رمضان توسط این ستاد خبر داد.

دادستان یزد با اشاره به اقدامات مناسب انجام شده در زمینه اشتغال مددجویان گفت: قریب به ۷۰۰ مددجو در فضاهای تولیدی که بخش خصوص فراهم کرده مشغول به کار هستند که بخشی از درامد خود را صرف پرداخت مطالبات و بخش دیگر را نیز برای گذراندن زندگی خود و خانوده خود هزینه می‌کنند.

48

کد خبر 1513760

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =