۲ نفر
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
ادامه انتخاب‌های عجیب در فدراسیون فوتبال

فارس نوشت: بعد از انتخاب افراد ناشناس و گمنام و حضور نایب رئیس با شائبه های قانونی در فدراسیون فوتبال، حالا شاهد حضور اقوام رئیس در فدراسیون هستیم.

بعد از حضور شهاب عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال، شاهد انتخاب‌های عجیبی از سوی وی در برخی پست‌ها بودیم.

جدا از نقدهایی که به انتخاب‌ روسا یا سرپرستان برخی کمیته‌های فدراسیون وجود داشت، انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی سروصدای زیادی ایجاد کرد. بعد از این انتخاب، کارشناسان انتقادات زیادی به رئیس فدراسیون وارد کردند اما این شخص همچنان به کار خود ادامه داد.

در ادامه به حضور حمیدرضا مهرعلی نایب رئیس اول فدراسیون انتقاداتی وارد شد. اینکه انتصاب سرپرست نایب رئیسی به لحاظ قانونی دچار مشکل است زیرا براساس ماده ۲۶ اساسنامه فدراسیون، رئیس بایستی در صورت عدم امکان رای آوری نواب رئیس، حداکثر ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ برگزاری مجمع عمومی جهت انتخاب به مجمع عمومی معرفی کند. اما عزیزی خادم بدون توجه به این موضوع، مهرعلی را منصوب کرده که رفتاری خلاف اساسنامه به شمار می رود. جالب اینجاست که او از روزی که حکم خود را دریافت کرده، کمتر در فدراسیون حضور داشته و بیشتر در خارج از ایران دیده شده است.

جدیدترین انتخاب عزیزی خادم هم در نوع خود عجیب است. او پسر عمومی خود را در بخش فناوری فدراسیون وارد کرد تا بعد از انتخاب افراد گمنام، این بار شاهد حضور خانواده سالاری باشیم.

اینکه اعضای هیات رئیسه فدراسیون روی این انتخاب‌ها نظارتی دارند یا خیر، سوالی است که باید به آن پاسخ داده شود تا دوباره شاهد پدیده جدیدی در فدراسیون نباشیم اما این روند انتصاب ها، هر شاهد بی طرفی را نگران می کند.

۲۵۶ ۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1516688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =