ثابت شدن موارد بستری کرونا در اصفهان/گسترش واکسیناسیون در روزهای آینده

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: روند کاهشی ابتلا به کرونا در اصفهان متوقف شده است و در روزهای آینده روند واکسیناسیون کرونا در استان اصفهان گسترش می یابد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به ثابت شدن موارد بستری کرونا در اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته ۳۳۷ مورد جدید کرونا در اصفهان شناسایی شده است و امیدواریم واکسیناسیون کرونا در روزهای آینده گسترش یابد.  

وی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۱۸۳ بیمار مشکوک به کرونا ۳۳۷ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۲۶ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۱۲۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۸۷۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۱۷۵ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۱۱ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۵ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

46

کد خبر 1525211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =