ورود مسافر بدون تست منفی کرونا به هرمزگان ممنوع شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ورود مسافر از مسیرهای هوایی داخلی، راه آهن و پایانه های مسافری بدون تست منفی کرونا از شنبه ۲۹ خرداد به هرمزگان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فاطمه نوروزیان بیان داشت: چهار نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۳۷۹ نفر رسید.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه ۱۹۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع ۶۶۹ نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند، اظهار کرد: از مجموع بستری‌ها، ۹۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۸ نفر از آن‌ها وخیم است.
نوروزیان اضافه کرد: ورود مسافر از مسیرهای هوایی داخلی، راه آهن و پایانه‌های مسافری بدون تست منفی کرونا از روز شنبه ۲۹ خرداد به هرمزگان ممنوع است. هم اکنون میزان آلودگی در اداره‌های دولتی و به ویژه بانک‌ها به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌ها و نبود تهویه مناسب زیاد است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان کرد: شیوه نامه نصب و بکارگیری سیستم‌های تهویه در ادارات را به ستاد استانی مدیریت کرونا ارائه داده و حتی نوع و قدرت مناسب دستگاه‌های تهویه را نیز مشخص کرده ایم.

48

کد خبر 1527104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =