امنیت حاصل مشارکت جمعی است

فرمانده انتظامی استان گفت: امنیت حاصل مشارکت جمعی است که لازمه حفظ آن مشارکت همه اقشار مختلف مردم است و به هر میزان که مشارکت مردم بیشتر باشد، امنیت نیز به تناسب آن ارتقاء پیدا می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ سردار"عباسعلی بهدانی فرد" در مراسم افتتاح ایستگاه پلیس در شهر "شاهدیه" که با حضور امام جمعه، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر شاهدیه برگزار شد اظهار کرد: آرامش و امنیت از مقوله‌های بسیار مهم جامعه محسوب می شود که حفاظت از آن وظیفه همگانی است.

وی با بیان اینکه امنیت جامعه مرهون تلاش جهادی پلیس است، افزود: بی شک موفقیت های حاصله در برقراری نظم و امنیت در جامعه حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان ناجا و مشارکت همه ی اقشار مختلف است.

سردار بهدانی فرد با بیان اینکه کلانتری و پاسگاه ها اورژانس پلیس هستند، گفت: امنیت مردم خط قرمز ماست و پلیس در برابر هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: مدیریت هوشمندانه و مقتدرانه در اجرای ماموریت ها از ویژگی های ناجا است. 

"محمد صالح جوکار" در مراسم افتتاح ایستگاه پلیس شاهدیه اظهار کرد: پلیس امروز، پلیس ولایت مدار با بصیرت، متفکر و حافظ امنیت مردم در عرصه اجتماعی است و در اجرای ماموریت ها هوشمندانه و متفکرانه عمل می کند.

وی با تشریح وضعیت امنیت در کشورهای مختلف جهان، عنوان کرد: امنیت موجود در کشور مدیون زحمات پلیس است چرا که کارکنان انتظامی همواره در تمامی مراسم ها و در مواقع حساس حضور داشته و از خطوط قرمز نظام دفاع می کنند و درب شهادت برای آنها باز است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: حمایت از نیروی انتظامی حمایت از نظام است و مجلس شورای اسلامی هم در این راستا به عنوان سرباز نظام در خدمت این نیروی ولایی و جان بر کف است.

امنیت حاصل مشارکت جمعی است

48

کد خبر 1536143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =