آغاز قرنطینه یک هفته‌ای جاده‌های شرق تهران

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: تردد خودروهای غیربومی در محورهای موصلاتی شرق استان تهران از روز سه‌شنبه ۲۹ تیر تا دوشنبه ۴ مرداد به دلیل وضعیت قرمز کرونایی ممنوع است.

سردار کیومرث عزیزی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا از ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه ۲۹ تیرماه تا ۷ صبح روز دوشنبه ۴ مرداد، محدودیت ها برای تردد در محورهای شرق استان تهران توسط پلیس اعمال می‌شود.
وی گفت: در اجرای این طرح مقرر شده تا تمامی خودروهای با پلاک استان تهران که قصد خروج از استان دارند اعمال قانون شده و به نقطه مبداء عودت داده شوند.
وی افزود: علاوه بر این، عبور خودروهای با پلاک غیربومی نیز در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی شده و به سمت مبداء بازگردانده می‌شوند.
عزیزی افزود: پلیس شرق استان تهران در ۵ محور چرمشهر – ورامین، گرمسار – شریف‌آباد پاکدشت، دماوند – فیروزکوه، فیروزکوه – دماوند و آبعلی به سمت جاده هراز مستقر شده از ورود خودروهای غیربومی و خروج خودروهای بومی ممانعت به عمل می‌آورند.
وی گفت: مبلغ جریمه برای خودروهای متخلف در این طرح یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
وی با تقدیر از همکاری شهروندان در طرح‌های قبل ستاد ملی کرونا اظهار داشت: هر چند که پلیس تلاش دارند تا با تذکر و ارشاد، از ورود و خروج خوروهای غیربومی و بومی به استان تهران جلوگیری کند ولی در صورت  تمکین نکردن رانندگان، با آنان برخورد قانونی کرده و آنان را به مبداء باز می‌گردانند.
فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأکید کرد: کلیه مجوزهای تردد صادره شده دارای تاریخ، در اجرای این طرح فاقد اعتبار بوده و مقرر شده تا هیچ مجوز جدیدی برای خودروها صادر نشود.
فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1536488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =