۲ نفر
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
اعضای شورای پنجم ۱۰۰۰ بار تذکر دادند!

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه طی ۴ سال گذشته حدود ۳۱۶ صحن علنی داشتم و هزار مورد تذکر بیان شد، گفت: شورای شهر جدید باید موضوع آلودگی هوا و حمل و نقل عمومی را جدی‌تر از همیشه پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۴ سال گذشته حدود ۳۱۶ صحن  علنی داشتیم و بیش از ۱۵۰ طرح به کمیسیون‌ها داده شده بود همچنین ۱۸۰ لایحه نیز بررسی شد که حدودا کمتر از ۵۰ طرح و لایحه همچنان در کمیسیون‌ها باقی مانده است. 

وی با اشاره به اینکه در ۴ سال گذشته هزار مورد تذکر توسط شورای شهری‌ها ارائه شد گفت: موضوع آلودگی هوا و حمل و نقل عمومی نیز باید به صورت جدی‌تر از همیشه در شورای بعدی پیگیری شود. 

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تهران حداقل به ۹ هزار اتوبوس برقی، ۲۵۰ ایستگاه مترو و ۱۲ خط مترو نیاز دارد گفت:‌مسأله آسیب‌های اجتماعی ناشی از مشکلات اقتصادی نیز بسیار حائز اهمیت است و شهرداری باید در فعالیت‌های اجتماعی به جد وارد شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: در جلسه آخر صحن شورا روز سه‌شنبه ارائه گزارش عملکرد به شهروندان را خواهیم داشت مراسم تحلیف ارتباطی به شورای شهر ندارد و مربوط به وزارت کشور است.

وی بیان داشت: در گذشته در مراسم تحلیف رؤسای شوراهای گذشته دعوت می‌شدند اما از دعوت در مراسم امسال اطلاعی ندارم.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1540806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =