زور فدراسیون جهانی هم به میزبان نمی‌رسد

کارشکنی‌های چشم‌بادامی‌ها که میزبان رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا هستند همچنان علیه تیم ملی کشورمان ادامه دارد و حتی فدراسیون جهانی هم قدمی برای رفع این مشکل برنداشته.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛تیم ملی والیبال ایران در حالی توانست راهی فینال رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا شود که از همان ابتدای مسابقات، ژاپنی‌ها که میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده دارند تلاش کردند تحت هر شرایطی قهرمان شوند و برای رسیدن به این عنوان هم دست به هر کاری میزنند.

با توجه به اینکه ملی پوشان والیبال ایران شانس بسیار زیادی برای رسیدن به قهرمانی دارند، بیشترین کارشکنی میزبان علیه تیم ایران صورت گرفته است. مهمترین مشکل تیم ملی در این مدت کمبود مواد غذایی بوده است؛ وضعیت به قدری اسفناک است که غذایی که برای تیم ملی در نظر گرفته شده تنها برای نیمی از اعضای تیم ملی است.
 
مشکل غذای حلال باعث شد ۵ کشور مسلمان که یکی از آنها ایران است به این موضوع اعتراض کنند؛ اما اتفاق تامل برانگیز اینکه پس از این اعتراضات برای ۴ کشور دیگر به جز ایران این مشکل حل شد. همین کارشکنی‌ها باعث اعتراض مسئولان والیبال ایران به فدراسیون جهانی و کنفدراسیون والیبال آسیا شد؛ اما با توجه به اینکه ژاپنی‌ها اسپانسر بسیاری از مسابقات بین المللی است هیچ رسیدگی به این مسائل نشد.

مشکلات دیگری نیز توسط مسئولان برگزاری مسابقات ایجاد شد. آنالیزور تیم ملی که قصد داشت در سالن دوم مسابقات را مورد بررسی قرار دهد مجبور است از تاکسی استفاده کند که مسئولان هتل برای او در نظر گرفتند. جالب اینکه هزینه این تاکسی حدود ۱۰ برابر هزینه واقعی است. اتفاق عجیب دیگر اینکه ژاپنی‌ها اجازه حضور مسئولان سفارت ایران را در سالن مسابقات به بهانه کرونا نمی‌دهند؛ این در حالیست که در بازی‌ ژاپنی‌ها سالن مسابقات مملو از تماشاگر است.

با وجود این شرایط اعضای تیم ملی والیبال مصمم هستند هر طور شده قهرمان آسیا شوند و کارشکنی مسئولان ژاپنی هم مانع این اتفاق نخواهد شد.

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1556116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  7 9
  عرضه داريد شما هم ميزباني مسابقات را بگيريد
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  9 1
  حداکثر توان والیبال ژاپن خمین بود که درالمپیک دیدیم ولی تیم ایران توانش خیال بیشتر از انهاست مطمئن باشید لشکری از بازیکنان بااستعداد در اینده یک تیم ملی قوی را تشکیل خواهد داد
 • Mahsa IR ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  9 1
  واقعا که با این میزبانیشون !!!!!
 • IR ۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  7 13
  سوال چرا همیشه کارشکنیها برای ماست؟ جواب چون ایرانی جماعت همیشه دنبال بهانه و توجیه هست
 • IR ۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  7 0
  این ژاپن با ژاپن المپیک وحتی جام ملتها خیلی تفاوت داشت،انگار فرسودگی در تیم موج میزد ،رقابتهای فشرده و پشت سرهم ،تنهاتیمی موفق میشد که نیروی تازه نفس بکار می‌گرفت مانند ایران ،مثل چین ،مث قطر ،درسته چین سوم شد سوم شد ولی ژاپن را شکست داده بود ،استرالیا هم مث ژاپن بود ،قطر شکستش داد،قطر بازیکن استخدام کرده بود ولی تعصب به مرز بوم ،نکیشه با پول خرید،ژاپن درفینال هر موقع فشار را تحمل میکرد با توپ گیری ،اسپک های پایپ ،نفس تیم ما را می‌گرفت ،فقط تیم ایران از لحاظ بدنی و انصافا غیرت بخرج دادند،کاظمی ،صالحی،با مصدومیت تا لحظه آخر جنگیدند،حتی کریمی هم مصدومیت داشت،تعصبی که قطریها هرگز نمی‌توانند درک کنند
 • ناشناس IR ۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
  9 0
  همینجور کردین که ۳ بر۰ باختین
 • Hh IR ۰۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
  7 1
  درودبه غیرتشون