قیمت خودرو امروز/ تیبا صندوقدار ۱۴۱ میلیون تومان شد

افزایش قیمت ها در بازار خودرو با نزدیک شدن به تعطیلات رسمی به حداقل رسیده است و با این وجود برخی از خودروهای موجود در بازار کماکان در حال گران شدن هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با نزدیک شدن به تعطیلات رسمی روند افزایش قیمت ها در بازار خودرو متوقف شده است با این وجود خودرو تیبا صندوقدار بنزینی کماکان در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان دیگر گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۴۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

جزئیات بیشتر در:

تاخت و تاز گرانی در بازار خودرو/ سوزوکی گراند ویتارا یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

بازار خودرو

با وجود آنکه افزایش قیمت خودوروهای داخلی در ۲۴ ساعت گذشته به حداقل رسیده است اما بررسی بازار خودرو از افزایش قیمت ۱۵ میلیون تومانی خودرو پراید ۱۱۱ از مرداد ماه تاکنون حکایت دارد و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت ۱۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۳۸ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۲۳ میلیون تومان در مرداد ماه امروز به ۱۳۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ نیز در این مدت افزایش قیمت ۷ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۴۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای تیبا موجود در بازار نیز این افزایش قیمت ها مشهود است به طوری که تیبا ۲ رینگ فولادی مدل ۱۴۰۰ از ۱۴۲ میلیون تومان در مرداد ماه امروز به ۱۵۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت افزایش قیمت ۱۷ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از مرداد ماه تاکنون ۲۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت افزایش قیمت ۲۱ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۲۶ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در بازار در جدول زیر آمده است:

قیمت خودرو امروز/ تیبا صندوقدار ۱۴۱ میلیون تومان شد

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1560950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =