لیگ برتر والیبال: سپاهان دیدار حساس هفته را در ارومیه برد

حساس‌ترین دیدار هفته را زردپوشان سپاهان از تیم مدعی شهرداری ارومیه برد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، دو تیم سپاهان اصفهان و شهرداری ارومیه در سالن دورنالاریوواسی ارومیه حساس ترین بازی هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال را برگزار کردند.

در این دیدار حساس زردپوشان سپاهان در سه ست و با امتیازات ۲۵ بر ۲۱ ، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ از آن خود کردند.

در این مسابقه که سیستم ویدئو چک نیز مورد استفاده قرار گرفت و شهرداری ارومیه، صابر کاظمی ستاره خود را ساعتی قبل از مسابقه بدلیل مصدومیت از دست داده بود، نماینده اصفهان با ارائه یک بازی بی نقص و با استفاده از مهره‌های قدرتمند خود اجازه هنرنمایی به شهرداری میزبان که از هوادارانش نیز بهره می‌برد نداد پیروز و به صدرنشینی‌اش تداوم بخشید.

اعتراضات چند باره بازیکنان دو تیم به تصمیمات داور بخصوص در ست‌های دوم و سوم جنجال برانگیز شد بطوریکه در ست سوم در امتیاز ۱۴ بر ۱۴ بازی برای دقایقی با وقفه مواجه و در نهایت نیز یک کارت زرد به سپاهانی‌ها داده شد.

ترکیب اولیه شهرداری ارومیه: احد رضایی، سعید مصطفی وند، قاسم کارخانه، عادل غلامی، رحمان داوودی، علیرضا بهبودی و عبدالرضا علیزاده
ترکیب اولیه سپاهان اصفهان: مجتبی تکاور، مهدی بیاتی، کیاش حیدری، فرزاد ملابهرامی، ، مجتبی میرزاجانپور، علیرضا مباشری و مهدی مرندی

سپاهان دیدار رفت را هم از شهرداری ارومیه سه بر صفر برده بود و اکنون در یک قدمی صعود به عنوان تیم نخست مرحله گروهی قرار گرفته است.

شهرداری ارومیه هفته بیستم در دربی ارومیه با آذرباتری مسابقه خواهدداد.

48

کد خبر 1594336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =