نماینده مجلس : سوءبرداشت از سخنان رئیسی باعث جریحه‌دارشدن احساسات پزشکان و پرستاران شد

فارس نوشت: گودرزوند چگینی گفت : رئیس‌جمهور با ذکر نقل‌قولی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بنا داشته تا کار جهادی در گیلان را مثال بزند.

مهرداد گودرزوند چگینی امروز با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهوری در جمع هسته‌های جهادی و گروه‌های مردمی و جریحه‌دار شدن احساسات برخی از اقشار ازجمله عده‌ای از پزشکان و پرستاران اظهار کرد: ضمن تقدیر از توجه رئیس‌جمهوری به کارِ گروه‌های جهادی، به نظر می‌رسد از فرمایشات آیت‌الله رئیسی سوءبرداشت شده است.

وی با بیان اینکه برخی‌ها نه سخنرانی کامل رئیس‌جمهوری را گوش‌داده و نه از مواضع انقلابی وی باخبرند، افزود: رئیس‌جمهور در جمع جهادگران به نقل‌قولی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان اشاره و در آن سعی کرده تا نمونه‌ای از کار جهادی ارزشمند و مؤثر را برای همگان مثال بزند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اذعان به این نکته که هیچ‌گاه اظهارات رئیس‌جمهوری در بیان نقل‌قول از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تعارض و تقابل با زحمات کادر پزشک و پرستار نبوده و نیست، گفت: بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها به‌ویژه جهادگران در بحران کرونا در گیلان نمونه مثال‌زدنی است و رئیس‌جمهور بنا داشته تا از این کار جهادی مثال‌زدنی توسط کادر سلامت درمان گیلان همه بهره ببرند.

نماینده مجلس : سوءبرداشت از سخنان رئیسی باعث جریحه‌دارشدن احساسات پزشکان و پرستاران شد

بیشتر بخوانید :

برخی‌ها شتاب‌زده و عجولانه از این قطعه مواضع رئیس‌جمهوری در تقابل با کار پزشکان و پرستاران، سوءاستفاده کردند

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پس از سخنرانی رئیس‌جمهوری، برخی‌ها شتاب‌زده و عجولانه از این قطعه مواضع رئیس‌جمهوری در تقابل با کار پزشکان و پرستاران، سوءاستفاده کردند، تصریح کرد: مواضع رئیس‌جمهوری نه‌ تنها در تقابل با کار ارزشمند پزشک و پرستار ما نبوده بلکه در تائید کار جهادی آن‌ها در بحران کرونا و دوشادوشی این قشر پرتلاش و زحمت‌کش در کنار جهادگران جهت خدمت بهینه سلامت به مردم بوده است.

گودرزوند چگینی با اشاره به تلاش‌ها و روحیه ارج نهادن به مقام مدافعان سلامت توسط دولت سیزدهم به‌ ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بحران کرونا بیان کرد: سالاری در قول و فعل خود طی سال‌های اخیر ثابت کرده که مدافع حقوق کادر بهداشت و درمان در کنار استیفای حقوق به‌ حق مردم است و همیشه از زحمات و مجاهدت‌های کادر بهداشت و درمان طی این سال‌ها مقتدرانه دفاع کرده است.

به‌گونه‌ای از سخنرانی رئیس‌جمهور بهره گرفته‌ شد تا نتوان از روحیه کار جهادی جهادگران بهره‌مند شد

وی با بیان اینکه برخی‌ها به‌ گونه‌ای از تقطیع صوت سخنرانی رئیس‌جمهور بهره گرفته‌اند که خیلی‌ها نتوانند از روحیه کار جهادی جهادگران بهره‌مند شود، افزود: جهادگران در کشور امروزه ظرفیتی را به وجود آورده‌اند که بهره‌گیری از توان و استعداد آن‌ها در جهت رفع نیازمندی‌های مردم یک هنر است.

نماینده مردم رودبار در مجلس یازدهم با اشاره به حُسن بهره‌گیری از توان جهادگران و نیروهای مردمی توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: اینکه سالاری توانسته در کنار ارائه خدمات سلامت به مردم با کادر پزشک و پرستار از نیروهای جهادی و مردمی نیز بهره بگیرد، شکی نیست و یکی از الگوهای موفق دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در طی سال‌های اخیر همین بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های ممکن بوده است.

به گفته عضو مجمع نمایندگان گیلان، دوستداران کشور و نظام نباید با ترفند و تقطیع از سخنرانی رئیس‌جمهوری سوءاستفاده و در مسیر درست خدمت‌رسانی به مردم اختلال ایجاد کنند.

۲۱۲۳۱

کد خبر 1644196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =