نقش صنایع کوچک در رونق تولید و خودکفایی اقتصادی بی‌بدیل است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: نقش صنایع کوچک و متوسط در ایجاد اشتغال مولد و پایدار، رونق تولید و خودکفایی اقتصادی بی‌بدیل است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رضا صفاری، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین به‌مناسبت ۲۱مردادماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک، پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

نام‌گذاری یک روز در تقویم جمهوری اسلامی به‌عنوان روز حمایت از صنایع کوچک، نشان از اهمیت و جایگاه این صنایع کوچک در توسعه و پیشرفت کشور دارد.

امروزه نقش صنایع کوچک و متوسط در ایجاد اشتغال مولد و پایدار، رونق تولید و خودکفایی اقتصادی بی‌بدیل است، یقیناً توجه به توسعه این صنایع و حمایت از ایجاد آن‌ها می‌تواند در توسعه صنعتی، رونق اقتصادی، افزایش تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی وخودکفایی کشور نقش اساسی، بی‌بدیل و کلیدی ایفا کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز بیست‌ویکم مردادماه به‌عنوان روز ملی حمایت از صنایع کوچک و تبریک این روز خجسته به همه جهادگران خط مقدم جبهه مراتب سپاس و قدردانی خودم را از زحمات و تلاش‌های همه جهادگران عرصه تولید و کارآفرینی اعلام می‌نمایم.

امیدوارم در سالی که توسط مقام معظم رهبری مزین به نام تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین نام‌گذاری شده است بتوانیم گام‌های استوار و بلندی در جهت بهبود کمیت و کیفیت تولید برداریم.

48

کد خبر 1660896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =