خودروهای آتش نشانی شهرکرد به نردبان ۴۲ متری تجهیزمی شوند

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: دولت در طرحی خودروهای نردبان و پلتفرم هیدرولیکی ۴۲ متری خریداری کرده است که شهرداری شهرکرد در اولویت اول برای تحویل این خودرو است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، مصطفی حیدری با بیان اینکه برای افزایش رفاه و کیفیت زندگی شهروندان باید شاخص‌های ایمنی ارتقاء یابد، گفت: ساختمان‌های بلندمرتبه در شهرکرد بسیار است که امکان آتش‌سوزی دارند اما متاسفانه ماشین آتش‌نشانی دارای نردبان بلندمرتبه نه تنها در شهرکرد بلکه در استان نیز وجود ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد افزود: دولت در طرحی برای شهرهایی که این امکانات را نداشتند خودروهای نردبان و پلتفرم هیدرولیکی ۴۲ متری خریداری کرده است که شهرکرد در اولویت اول برای تحویل این خودرو است.

وی با بیان اینکه به زودی این خودرو برای نخستین‌بار وارد استان می‌شود و در اختیار ناوگان آتش‌نشانی شهرداری شهرکرد قرار خواهد گرفت، ادامه داد: ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید هر یک دستگاه صرف شده که دولت تمام این اعتبار را متقبل شده است.

حیدری افزود: آتش‌نشانان با روحیه انسان‌دوستی و فداکاری که دارند در راستای خدمت به انسان‌ها تلاش و کوشش می‌کنند، شورای اسلامی شهر نیز تمام تلاش خود را جهت رفع نیازهای سازمان آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری شهرکرد در راستای افزایش و بهینه‌سازی خدمت‌رسانی انجام خواهد داد.

46

کد خبر 1681529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =