نماینده تهران گفت: فکر نمی‌کنم جبهه پایداری با توجه به اینکه به تازگی اعلام موجودیت کرده از عقبه اجتماعی کافی در جامعه برخوردار باشد.

حسن غفوری‌فرد عضو جامعه اسلامی مهندسین، در گفت‌وگو با خبر‌آنلاین در واکنش به اظهارات حداد عادل مبنی بر اینکه رهبری نظرشان بر این است که اصولگرایان یک لیست واحد داشته باشند، گفت: مصلحت نیست در انتخابات از رهبری هزینه کنیم. چرا که ایشان رهبر تمامی ایرانیان هستند و اینکه بگوییم رهبری نظرشان این است که فقط اصولگرایان متحد شوند، هزینه کردن از رهبری است که به مصلحت نیست.

عضو جزب مؤتلفه اسلامی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اختلاف‌نظر جبهه پایداری با کمیته 7+ 8، فکر می‌کنید آنها عقبه اجتماعی دارند که به صورت مستقل در انتخابات لیست دهند یا نه؟، اظهار داشت: جبهه پایداری همان رایحه خوش خدمت است که در حال حاضر هم خودشان دچار انشعاب و تفرقه هستند. فکر نمی‌کنم با توجه به اینکه این تشکل سیاسی به تازگی اعلام موجودیت کرده از عقبه اجتماعی کافی برخوردار باشد.

غفوری​فرد در پاسخ به اینکه چه میزان تعیین شرط‌ از سوی جبهه پایداری برای حضور در جمع جبهه متحد اصولگرایان را درست می‌دانید، تصریح کرد: درباره اعضای کمیته 8+7 تصمیم با آنها نیست. چراکه این گروه با نظر جامعتین انتخاب شده و ترکیب آن به جز دو چهره جبهه پایداری قطعی است. در حال حاضر هم جلسات خود را تشکیل می‌دهند و اگر این دوستان شرکت نکنند احتمالاً جایگزین خواهد شد.

 عضو جامع اسلامی مهندسین در بخشی دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به میانداری آیت‌الله مهدوی‌کنی در زمینه وحدت اصولگرایان، اظهار داشت: آیت‌الله مهدوی هیچ وقت کنار نبودند. هرچند در برخی مقاطع فعالیتشان کمتر بوده ولی در انتخابات مجلس نهم با کمک جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بطور شفاف وارد عرصه انتخابات شدند و ما این حضور را به فال نیک می‌گیریم.

 وی در پاسخ به اینکه چگونه می‌توان اصولگرایان را از آفت بی‌توجهی به نظرات بزرگان اصولگرا باز داشت، گفت: ریش‌ سفیدی هیچ وقت دوره‌اش تمام نمی‌شود و احتمام به نظرات بزرگتران و پیشکسوتان انقلاب در متن اخلاف اسلامی و ایرانی است. ما همیشه به آیت‌الله مهدوی ارادت داشته و داریم.

 /29212

کد خبر 168425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ابراهیم IR ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
  0 0
  عجیبه تمام مواردی که در انتخابات خرداد 88 مشکلی نداشت حالا مشکل دار شده مثل هزینه کردن از رهبری یا برعکسش مثل صیانت از آرا،
 • بدون نام IR ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
  0 0
  اقای غفوری فرد مگرشما همانی نستید که در تبلیغات انتخاباتیتان اسکی روی اب وانجام ورزشهای گرانقیمت توسط خودتان را برای رای جمع کردن به رخ ملت محروم ومستمند میکشیدید
 • بدون نام IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
  0 0
  چرا آقایان اجازه ظهور چهرهای جوانتر را نمی دهند .چرا فکر می کنیدمردم بااین شرایط اقتصادی وسیاسی دغدعده های تمام نشدنی دو باره به شما رای بهند؟که این طور به جان هم افتادید
 • بدون نام IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
  0 0
  وقتی شماازرهبری هزینه می کنیدخوبه ولی الان که رقیب هزینه کنه بده.
 • بدون نام IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
  0 0
  به جای این که اینقدر به فکر سیاسی بازی ها باشید کمی کار مردم را برسید. به فکر بیکاری جامعه باشید. هر روز یکی میگه 7+8 ... 4*2 .... 8-7 ؟؟؟/
 • بدون نام US ۰۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۱
  0 0
  " آقا خط را روشن كردند و حضور اخیرشان در منزل آیت‌الله مهدوی‌كنی معنا دار بود."