دختر امام موسی صدر و مدیر موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر از رسانه‌ها خواست تا در نقل اخبار مربوط به امام موسی صدر فریب اخباری را که تکرار ادعاهای رژیم قذافی هستند، نخورند.

به گزارش خبرآنلاین، حورا صدر در حاشیه نشست اندیشه‌های قرآنی امام موسی صدر با اشاره به اینکه مسئله امام موسی صدر از ابتدا مسئله‌ای کوچک نبود و همچنان نیز ابعاد پنهان بسیاری دارد گفت کسانی درباره امام موسی صدر و شهادت احتمالی ایشان صحبت می‌کنند که یا مانند عبدالمنعم الهونی، دروغ‌گویی آنها از قبل ثابت شده است و یا اینکه به دلیل مشارکت در اقدامات قذافی به دنبال تطهیر گذشته خود هستند.

صدر با اشاره به اینکه کل جامعه اسلامی پیگیر مسئله ربودن امام موسی صدر هستند، گفت دلایلی که باعث ربودن ایشان شد همچنان پابرجا هستند و به همین دلیل نباید فکر کنیم با سقوط قذافی کار تمام شده است.

صدر همچنین با اشاره به آزادی یک زندانی در لیبی پس از ۲۰ سال بی‌خبری مطلق و ادعای قذافی مبنی بر شهادت او، گفت نام آقای جاب‌الله مطر همواره در کنار امام موسی صدر و منصور کیخیا به عنوان سه زندانی ربوده شده در لیبی در گزارش‌های بین‌المللی نهادهای حقوق بشری ذکر می‌شد.

/2727

کد خبر 170300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • فاطمه IR ۰۲:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۷
    1 0
    برگشتن امام موسی صدر زنگ خطر برای خیلیهاست.و گرنه تا حالا پیدا و برگردانده شده بود.