«تپش» عنوان رمانی است درباره ماجرای پیوند قلب یک رزمنده اسیر ایرانی به خانم دکتری عراقی که منصور انوری نوشتن آن را آغاز کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، «تپش» عنوان رمانی از منصور انوری است که ماجرای پیوند قلب یک رزمنده اسیر ایرانی به خانم دکتری عراقی را روایت می کند.

ماجرا از این قرار است که همسر یکی از مقامات سازمان استخبارات عراق که اتفاقاً پزشک هم هست نیازمند پیوند قلب است و همسر او بدون اینکه این پزشک متوجه شود، اسیر ایرانی را به شهادت می‌رسانند و قلب این شهید را به همسرش پیوند می‌زند. بعد از پایان جنگ این خانم دچار احساسات خاصی می‌شود و دچار الهاماتی می‌شود که همین الهامات سبب می‌شود کنجکاو شود که صاحب این قلب را بشناسد و به همراه پرستاری که در این بیمارستان مشغول کار بوده و از حقایق این عمل خبر داشته، راهی ایران می‌شود و ...

به گفته نویسنده اثر، روایت این رمان به صورت دانای کل است و قرار است در 400 تا 500 صفحه نوشته شود.

منصور انوری هم اینک رمان «از عشق آباد تا عشقباد» را که به ماجرای شفابخشی امام رضا (ع) اشاره دارد برای انتشار به سوره مهر سپرده و همچنین در حال نوشتن رمانی درباره بخشی از زندگی امام رضا (ع) است. وی همزمان نوشتن رمان «جاده جنگ» را ادامه می‌دهد، رمانی که تاکنون 5 جلد از این رمان منتشر شده است.

291/60

 

کد خبر 173280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • cicest IR ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۳
  5 0
  آیا خبرگزاری شما از اعتراضات در شهرهای ارومیه - تبریز ... بعلت کوتاهی مسئولان در جهت جلوگیری از خشک شدن دریاچه ارومیه اطلاعی ندارد .
 • سهراب IR ۰۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۴
  4 1
  به هر حال هيچ كس متوجه نمي شود كه اين موضوع آيا يك واقعيت است يا يك رمان؟ لطفا مطلب را واضح بنويسيد.
 • محمد IR ۰۷:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۴
  5 0
  بیایید واقع گرا باشید این داستانهای غیر واقعی دردی از مردم درمان نمی کند . کاشکی می نوشتید یک دریاچه به عزمت ارومیه را به این دریاچه در حال موت پیوند زدند. آیا می شود؟ گفتم که کاشکی می شد!!!!!!