به منظور رفاه شهروندان سه محل برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در نظر گرفته شد

کاوه پور، گفت: با مشورت اعضای شورای اسلامی شهر، سه محل برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان آبادانی به شهروندان در نظر گرفته شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین؛ «یاسین کاوه پور» در گفت و گو با صدا و سیمای مرکز آبادان اظهار کرد: با توجه به مسائل پیش آمده، با همفکری و مشورت اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار ویژه شهرستان آبادان جهت کمک به کشاورزان عزیز، سه محل در شهر برای عرضه مستقیم تولیدات آنها به شهروندان گرامی در نظر گرفته شد.

شهردار آبادان با اعلام آمادگی شهرداری آبادان جهت کمک به کشاورزان در عرضه مستقیم محصولات کشاورزان شهرستان افزود: با هماهنگی شهرداری و جهاد کشاورزی آبادان این آمادگی توسط شهرداری آبادان جهت سهولت در عرضه مستقیم محصولات کشاورزان و دسترسی راحت تر شهروندان محترم به محصولات آنها وجود دارد.

وی با اشاره به فراهم بودن زیرساخت ها در سه نقطه از شهر جهت استقرار کشاورزان گفت: سه نقطه از شهر (کوی ولیعصر، کوی بهار و ذوالفقاری) که دارای زیرساخت های لازم بودند برای عرضه مستقیم تولیدات، آماده استقرار کشاورزان است.

کاوه پور در پایان بیان کرد: اقدامات لازم جهت استقرار کشاورزان از امروز آغاز شد و کشاورزان می توانند با هماهنگی جهادکشاورزی از فردا در سه محل یاد شده مستقر و تولیدات خود را به صورت مستقیم به مردم عرضه کنند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1798656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =