نماینده تهران تاکید کرد که استعفای علی مطهری، سیاسی- گروهی و جناحی نیست.<BR>

سيدرضا اکرمي عضو فراکسيون اصولگرايان و همکار مطهري در کميسيون فرهنگي مجلس، در خصوص اين استعفا گفت: موضوع اين است که يک نماينده احساس کرده است که وقتي 100 نفر سوالي را از رئيس​جمهور مطرح مي​کنند اما فشار مي​آورند که اين سوال انجام نشود؛ براي انجام وظيفه نمايندگي دچار مشکل شده است و ادامه اين روند برايش دشوار است و ادامه کار براي او صحيح نيست.
وي افزود: باورم اين است که مجلس به استعفاي اوراي نمي​دهد و انشالله آقاي مطهري ابقا مي​شوند، در مجلس مي​مانند و انجام وظيفه خواهند کرد.
به گفته اين نماينده تهران، اگر کسي بر سر دو راهي قرار گرفت، بايد يک مسيري را انتخاب کند و نمي​تواند متوقف شود. در حال حاضر هم مطهري بر سر اين دو راهي است که همين روند را ادامه دهد و نتواند به انجام وظايف نمايندگي​اش برسد يا اينکه در جاي ديگر انجام وظيفه کند. بايد ديد که وضعيت او در مجلس چگونه تعيين تکليف مي​شود.
اکرمي در پاسخ به اينکه چه گروهي در مجلس از حذف مطهري بيشترين بهره را خواهد برد، گفت: به نظرم سود بردن يا نبردن برخي از اين استعفا مطرح نيست. چون اساسا استعفاي مطهري سياسي نيست که کسي بخواهد از آن سود ببرد. نبايد مساله را سياسي کنيم.
وي در واکنش به اظهارنظر برخي نمايندگان حامي دولت که با قطعيت اعلام کرده​اند «استعفاي مطهري راي مي آورد» نيز گفت: شايد آنها غيب مي​دانند و ما نمي​دانيم.
/2929
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 180828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
  1 4
  اتفاقا استعفای مطهری کاملا سیاسی است. تا ببینیم منظور آقای اکرمی از سیاست چیست!!!!
 • بدون نام IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
  1 4
  نماینده تهران تاکید کرد که استعفای علی مطهری، سیاسی- گروهی و جناحی نیست....لطفا شما بفرمیید پس چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بدون نام IR ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
  6 0
  درودبرشرف ودرستکاری آقای مطهری باد.کاش سایرنمایندگان ذره ای ازصداقت ودرستکاری وشجاعت آقای مطهری رادارابودند...