تخصیص تسهیلات کم‌بهره به واحدهای تولیدی سایت صنعتی منطقه آزاد اروند

ناظمی، از تخصیص تسهیلات کم‌بهره به واحدهای تولیدی، جهت تامین مالی و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد.

«محمد ناظمی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از منطقه آزاد اروند، بیان کرد: سازمان منطقه آزاد اروند همواره در حال بررسی و احصاء مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در سایت صنعتی است.

مدیر توسعه نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند، با بیان اینکه با بررسی‌هایی که به‌عمل آمده، بیش از ۹۰ درصد از مشکلاتی که واحدهای صنعتی دارند، چالش‌های مالی و کمبود سرمایه در گردش است،گفت: یکی از مهمترین دغدغه‌های این سازمان، رفع این قبیل معضلات است و در همین راستا، در سال‌های اخیر برخی از این مشکلات به طُرُق مختلف با کمک این سازمان مرتفع شده است.

مدیر توسعه نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند،تصریح کرد: این قبیل هم‌افزایی‌ و حمایت‌ها، شامل معرفی به بانک‌ها جهت اخذ تسهیلات و سایر روش‌های قانونی موجود بوده است.

ناظمی یادآور شد: در حال حاضر، با همکاری «شرکت زنجیره تأمین مالی دانش» در راستای حمایت مالی از واحدهای صنعتی و در جهت تأمین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت این شرکت‌ها، تسهیلاتی با نرخ بهره بسیار پایین ارائه شود که این فرآیند، به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی که به این تسهیلات نیاز داشته باشند از طریق معرفی به بانک ملی ایران می‌توانند آن را دریافت کنند.

وی با اشاره به وجود گزینه های دیگر حمایتی برای تأمین مالی شرکت‌ها گفت: در آینده نزدیک، سایر مشکلات را نیز می‌توانیم با کمک سایر ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی مرتفع کنیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1822308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =