بنگاه های اقتصادی حامی حقوق مصرف کننده در استان انتخاب می شوند.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان سمنان از آغاز هفتمین فرآیند ارزیابی و انتخاب استانی بنگاه های اقتصادی حامی حقوق مصرف کنندگان در این استان خبر داد.

به گزارش گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، علیرضا غفوری با بیان این مطلب افزود: با توجه به نام گذاری سال جاری با عنوان مهار تورم ، رشد تولید از سوی مقام معظم رهبری و ضرورت توجه و حمایت بیش از پیش از تولید و ترغیب بنگاههای اقتصادی به رعایت حقوق مصرف کنندگان ، هفتمین فرآیند ارزیابی انتخاب بنگاه های اقتصادی حامی حقوق مصرف کنندگان در استان اجرا می شود.

وی افزود: با توجه به پتانسیل بالای استان در حوزه صنعت ، معدن ، کشاورزی و ... واحدهای اقتصادی فعال و برتر که متقاضی حضور در این فرآیند می باشند می توانند حداکثر تا تاریخ سی ام آبان ماه سال جاری با مراجعه به دفتر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان مستقر در اداره کل صمت استان نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم درخواست حضور در فرآیند مذکور اقدام نمایند.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان سمنان اضافه کرد: این فرآیند همانند سنوات گذشته و با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی با همکاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان و اداره کل صمت استان انجام و واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در شاخص های 4 گانه قیمت، کیفیت ، خدمات پس از فروش و رضایت مندی مشتریان بر اساس عملکرد سال 1400 و 1401مورد ارزیابی قرار میگیرند و بنگاه های اقتصادی نمونه انتخاب و در مراسمی با حضور مقامات استانی از این واحدها تجلیل می شود.

غفوری تصریح کرد: موضوع حمایت از حقوق مصرف کننده وترغیب واحدهای اقتصادی به رعایت حقوق مصرف کنندگان وخریداران از موضوعاتی است که امروزه توسط دولت ها ، بنگاههای اقتصادی وتشکل های غیر دولتی به عنوان راهبردی مناسب درتوسعه وپیشرفت فعالیتهای مولد وهدایت جریان تولید به سمت بازار مطلوب دنبال می شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1822971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =