کاربرد دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

آیا برای خرید و قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان و دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار، اطلاعات کافی و مناسب را دارید؟ در این محتوا آنچه نیاز است تا شما یک خرید موفق را داشته باشید، گفته شده است.

هنگام خرید دوربین مداربسته معمولا یکی از خواسته هایی که کاربران با آن رو به رو هستند، بحث پلاک خوانی از سوی یک سیستم دوربین مداربسته است. در یک مکان که دوربین مداربسته در آن نصب است، باید موارد فنی مهمی رعایت شود تا یک دوربین مداربسته بتواند قابلیت مذکور را داشته باشد.

فاکتور ها و عوامل موثر در قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

این فاکتورهای فنی تماما در قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان می توانند تاثیر گذار باشند که در ادامه به بیان این ویژگی های کاربردی و نحوه به کارگیری این موارد در یک سیستم دوربین مداربسته خواهیم پرداخت.

بررسی انواع قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار و دوربین مداربسته دید در شب سیم کارت خور

البته برای اینکه با تمام موارد کاربردی در قیمت دوربین مداربسته و همچنین نحوه خرید دوربین مداربسته بیشتر آشنا شوید، به دو دسته بندی اصلی و بسیار کاربردی در سال های اخیر، یعنی بحث در مورد قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار و همچنین محصول پرطرفدار دوربین مداربسته دید در شب سیم کارت خور، خواهیم پرداخت که شما به عنوان یک مصرف کننده، دید جامع و کافی را برای خرید دوربین مداربسته مذکور داشته باشید.

دید در شب در دوربین مدار بسته پلاک خوان و تاثیر آن در قیمت

از مهمترین مواردی که در قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد، مقوله مهم دید در شب است. بخش اعظمی از کاربری یک دوربین مداربسته، هنگام شب و تاریکی است و از این رو باید دوربین مدار بسته پلاک خوان، باید قابلیت پلاک خوانی را هنگام شب و تاریکی داشته باشد.

دید در شب IR، مورد استفاده ی دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

برای این مهم باید دوربین مدار بسته پلاک خوان، قابلیت دید در شب داشته باشد. این قابلیت باید به گونه ای باشد که در عملکرد پلاک خوانی، تداخلی ایجاد نکند. پیشنهاد می شود از دوربین مداربسته معمولی با قابلیت دید در شب IR یا در اصطلاح مادون قرمز استفاده کنید.

مادون قرمز دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

نوری که از طرف LED های مادون قرمز به سمت دوربین روانه می شود، سبب می شود که تصویر دوربین در حالت دید در شب نامفهوم باشد پس باید در به‌کار گیری دید در شب در دوربین مدار بسته پلاک خوان، موارد تخصصی بیشتری را رعایت کرد. در نتیجه قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان بالاتر می رود.

تکنولوژی دید در شب تمام رنگی برای دوربین مداربسته دید در شب پلاک خوان

در این قسمت برای اینکه دوربین بتواند قابلیت دید در شب را داشته باشد، باید از قابلیت دید در شب رنگی، به صورت تمام رنگی استفاده کرد. دوربین دید در شب رنگی با این قابلیت را Full Color هم می گویند که با این قابلیت، دوربین می تواند یک نور سفید غیر مخرب به سمت پلاک ساطع کرده و در نهایت باعث شکلگیری تصویری مفهوم و قابل قبول شود.

کاربرد دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

قابلیت مهم WDR در دوربین مدار بسته پلاک خوان

یکی از مسائل بسیار فنی و مهم در زمینه دوربین مداربسته که در ادامه به آن می پردازیم محبث WDR است که در قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان نقش بسزایی دارد. برای جا افتادن قابلیت WDR در دوربین مداربسته با یک مثال جلو می رویم؛ مثلا در پارکینگ، به سمت در ورودی یک دوربین مداربسته نصب کرده اید.

کارایی فناوری WDR برای دوربین مداربسته دید در شب پلاک خوان

اگر شما با چشم غیر مسلح به سمت این در ورودی خیره شوید، با توجه به منبع نوری که در بیرون است (در اینجا منبع نور خورشید است)؛ چشم شما تصاویر را نامفهوم و به صورت یک منبع نور و بدون هیچ جزئیاتی دریافت میکند.

تاثیرات فناوری WDR بر قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

در این جا دوربین مداربسته با قابلیت WDR به صورت سخت افزاری، قسمت پر نور و قسمت کم نور را جداگانه پردازش کرده و در خروجی، یک تصویر مفهوم و قابل اتکا را ارائه می دهد. به همین سبب در قیمت دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان، مورد WDR نقش بسزایی دارد.

قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار

در این قسمت می خواهیم به معرفی دوربین مداربسته زوم دار و همچنین عوامل کلیدی در تعیین قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار بپردازیم که امروزه به عنوان یک محصول کاربردی در بین کاربران است.

موارد استفاده ی دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار

از مهمترین مواردی که باید به‌آن اشاره کنیم این است که دوربین مداربسته زوم دار یا در اصطلاح دوربین مداربسته اسپیددام، مورد نیاز برای محیط خارجی است یا محیط داخلی؟ قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار، اگر برای محیط خارجی باشد، به مراتب بالاتر است.

تکنولوژی زوم دوربین عامل موثر بر قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار

دلیل اول این موضوع قابلیت زوم بالا در دوربین مداربسته گردان در محیط خارجی است. هر چه قدرت زوم دوربین بالاتر باشد، قدرت پایش دوربین و به تبع آن، قابلیت مانورپذیری دوربین بالاتر رفته و در نتیجه قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار بالاتر می رود.

پشتیبانی از تکنولوژی تحت شبکه عامل موثر بعدی برای قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار

نکته دیگر در این بحث، نوع تکنولوژی دوربین است؛ به طوری‌که اگر دوربین مداربسته گردان از تکنولوژی تحت شبکه، پشتیبانی کند، قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار بالا می رود.

برند دوربین و تاثیرات آن در قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار

کاربرد دوربین مدار بسته دید در شب پلاک خوان

از مهمترین عوامل تاثیرگذاری در قیمت دوربین گردان، بحث برند است. حتما هنگام خرید دوربین مداربسته گردان، از برند های معتبر خرید کنید. از آن جا که یک دوربین مداربسته گردان با توجه به قابلیت چرخشی بودنش امکان آسیب پذیری بالایی دارد باید حتما از یک برند معتبر مثل دوربین مداربسته داهوا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برند داهوا و محصولات دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار

این برند در بین محصولات دوربین مداربسته جهان به عنوان یک برند شناخته شده و پرفروش به شمار می آید. برای اینکه قیمت دوربین مداربسته گردان 360 درجه زوم دار انتخابی از تمام استاندارد ها برخوردار باشد، پیشنهاد می کنیم که این مدل دوربین ها را از نمایندگی داهوا خریداری کنید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842643

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =