آشتی ورزش و صنعت به نفع شهروندان است

معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد گفت: آشتی ورزش و صنعت می‌تواند به نفع شهروندان ‏شهر مشهد باشد. ‏

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، سیدحسین غیاثی در حاشیه نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی و جشنواره ورزش، شهروند ‏و صنعت گفت: سومین جشنواره خانواده‌محور معاونت سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد در ‏قالب نمایشگاه ورزش، شهروند و صنعت در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

وی افزود: ‏صنعت نقش زیادی در ورزش دارد و امیدواریم بتوانیم با این گونه نمایشگاه‌ها صنعت را با ورزش ‏همگانی و قهرمانی آشتی بدهیم.

غیاثی با تاکید بر استقبال مردم از این دست برنامه‌ها خاطرنشان کرد: ‏استقبال مردم از برنامه‌های خانواده‌محور، همچون نمایشگاه ورزش و خانواده که در بوستان ملت برگزار ‏شد، قابل توجه بوده است.

معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد با اشاره به نقش صنعت در ‏ورزش اذعان داشت: صنعت نقش مهمی در ورزش ما دارد. از تولیدات ورزشی اعم از البسه و ‏کوله‌های ورزشی گرفته تا چمن‌های مصنوعی. اگر صنعت و ورزش در کنار هم باشند، توفیقات زیادی ‏برای ورزش شهر حاصل خواهد شد.

وی تصریح کرد: محوریت فعالیت دوره ششم مدیریت شهری ‏خانواده‌محوری و مسجدمحوری است. با توجه به استقبال چشمگیر مردم مشهد از برنامه‌های ‏خانواده‌محور شهرداری مشهد در ایام عید نوروز در 4 بوستان سطح شهر جشنواره‌های خانواده‌محور را ‏ادامه خواهیم داد.

غیاثی در پایان متذکر شد: امیدواریم توانسته باشیم با برپایی این جشنواره‌ها حال دل مردم ‏شهرمان را خوب کرده باشیم.‏

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1846680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =