فارس نوشت:

یکی از رهبران بارز انقلابیون 14 فوریه بحرین با محکوم کردن تهدیدات صهیونیسم و آمریکا در حمله به جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد که انقلابیون بحرینی در کنار ملت ایران خواهند بود و تحت فرماندهی آیت الله سید علی خامنه‌ای در برابر متجاوزان خارجی جهاد خواهند کرد.
شیخ "صادق الجمری" از رهبران جنبش انقلابیون 14 فوریه بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل فارس، با اشاره به تهدیدات صهیونیسم و آمریکا در حمله به جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما انقلابیون بحرین این تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران را به شدت محکوم می کنیم و با اعلام همبستگی خود با تهران و ملت بزرگ ایران تاکید می‌کنیم که هر گونه دست درازی به سوی جمهوری اسلامی عواقب وخیمی برای متجاوزان خواهد داشت.

الجمری با نا کارآمد خواندن همه تحریم‌های آمریکا و کشورهای غربی علیه ایران گفت: ممکن است بار دیگر واشنگتن با همراهی هم پیمانان غربی خود تحریم‌های جدیدی را علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کند ولی این تحریم‌ها مرده به دنیا می‌آیند.

این رهبر انقلابیون بحرین بر مسالمت آمیز بودن برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرد و افزود: ما به عنوان انقلابیون و ملت بحرین ضمن محکوم کردن تهدید کنندگان به دلیل ادعای تسلیحات هسته‌ای ایران اعلام می‌کنیم که در کنار ملت ایران خواهیم بود و تحت فرماندهی آیت الله سید علی خامنه‌ای در برابر متجاوزان خارجی جهاد می‌کنیم.

وی با "توانمند" توصیف کردن قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران،‌ تاکید کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی جرأت عملی کردن این تهدیدات را ندارند و افزود: در صورتی که تهدیدی متوجه ملت ایران شود، علاوه بر عکس العمل شدید نظامی تهران، نیروهای مردمی مسلمان در تمام منطقه منافع متجاوزان را هدف قرار می‌دهند.

این رهبر بارز انقلابیون بحرین با بیان اینکه هر گونه ماجراجویی به قیمت نابودی رژیم صهیونیستی تمام می‌شود،‌ گفت: آمریکا و اسرائیل باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران عمق استراتژیک ملت‌های عربی و اسلامی است و هر گونه تهدیدی علیه تهران،‌ تهدیدی برای همه ملت‌های عربی و اسلامی خواهد بود و طبیعی است که با واکنش ملت‌ها روبرو خواهد شد.51261

کد خبر 185893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =