«لبخند غیرمجاز»عنوان کتابی است از اسماعیل امینی که وی نثرهای طنز خود را در این کتاب گردآوری کرده که قرار است همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب عرضه شود.

به گزارش خبرآنلاین، اسماعیل امینی درباره محتوای «لبخند غیر مجاز» که نثرهای طنز او در قالب‌های مقاله، گفت‌وگو، داستان کوتاه و حکایت است و قبلا بعضی از آنها در مطبوعات چاپ شده‌ معتقد است: خنداندن مخاطب در این اثر برجسته نیست بلکه به تعمق واداشتن خواننده از اهداف اصلی من برای نگارش کتاب بوه است. محتوای این کتاب بر خلاف طنزهای موجود اجتماعی و سیاسی نبوده بلکه درباره انسان و انسانیت مطالب تولید و گردآوری شده است.

 

بنابراین گزارش، «همزاد» عنوان رمانی از نورالدین آزاد نیز یکی دیگر از آثار انتشارات سوره مهر به تازگی به چاپ سوم رسیده است. داستان این کتاب در مورد کشتی گیری مازندرانی است که خواهرش به طور اتفاقی کشته شده و او حالا به دنبال قاتلان خواهرش می گردد. در این مسیر وی با انسان های بزهکار مواجه می شود اما از همه این ها به پاکی می‌گذرد و لحظه به لحظه از نظر روحی ترقی کرده و کار به جایی می رسد که می توان آینده را پیش بینی کند.

 

داستان همزاد درباره قهرمانی است که مشکلات فراوانی پیش پای او قرار می گیرد و قضا و قدر او را راهی دیار غربت می کند، به جاهایی پا می گذارد که قبلاً ندیده و نمی شناسد به عبارتی داستانی است عامه پسند که مخاطب را از لحظه شروع جذب می کند و تا انتها با خود همسو می نماید.

6060

کد خبر 205434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =