سه مجلد نخست از مجموعه 16 جلدی «اوپس» با ترجمه پریسا برازنده با محوریت «خوشبختی و آرامش ذهنی» از سوی انتشارات سایه سخن منتشر شد.

به گزارش خبرآنلاین، «اوپس از سیاره قلب» نوشته کورت هورتن هوبرت تا کنون از سوی ناشران ملل مختلف به زبان های متعددی ترجمه و روانه بازار نشر شده و با استقبال خوانندگان مواجه شده است.

 

مترجم این کتاب معتقد است که مجموعه اوپس داستانی مانند داستان شازده کوچولو دارد که از سیاره‌ای با نام «قلب» به زمین نگاه می‌کند و تصمیم می‌گیرد با دو هدیه خود که شامل عشق و دوستی می‌شود به زمین بیاید و مسائل آنها را حل کند. این کتاب با تصویرگری «کانی ولف» برای دریافت بهتر مفاهیم شخصیت جالبی از اوپس را برای مخاطب روایت می کند.

 

 

 ذیل این تصویر صفحه 19 کتاب نوشته شده که «قدرت عشق می تواند خیلی ها را شفا بدهد.» او به دکتری که از بیماری انسان ها نزدش شکایت کرده می گوید: «داروها با بیماری مبارزه می کنند نه با علت آن. داروی ستاره ما عشق است چون دلیل حقیقی خیلی از بیماری ها اغلب در قلب ماست...»

 

براساس این گزارش، در پشت جلد کتاب می خوانیم: «این داستان اوپس است که از سیاره قلب به زمین می آید تا برای انسان ها دو هدیه بیاورد: عشق و دوستی. داستانی از یک شخصیت دوست داشتنی که قلب و روح را لمس می کند. این کتاب کوچک به دل شکستگان حقیقی معجزه لبخند روی لب ها را نشان می دهد و به دل ها گرمی می بخشد...ثروت حقیقی خوشبختی است و آن را نمی توان خرید.»

 

در این کتاب همچنین کارت های کوچکی تعبیه شده که دارای پیام ها و تصاویر قابل تاملی است؛ مانند این جملات: «لبخند هر انسان، مانند شکفتن یک گل است...با یک لبخند تو در هرکجای دنیا، یک دوست خوب پیدا می کنی...»

 

این کتاب با قیمت 4800 تومان منتشر شده است. دیگر عناوین این مجموعه عبارت است از «اوپس، نیکی برای قلب و روح» و «اوپس، تو فوق العاده ای».

 

 

ساکنان تهران برای تهیه این کتاب ها(در صورت توزیع در بازار نشر) می توانند با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. هموطنان سایر شهر‌ها نیز با پرداخت هزینه پستی ارسال، می‌توانند تلفنی سفارش خرید بدهند.

6060

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 210272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =