۰ نفر
۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۷

دو مجموعه طنز «سفر به قبرستان» و «خواستگاری آسان» به قلم فاضل ترکمن و سعید رحمان نیا به بازار نشر عرضه شد.

به گزارش خبرآنلاین، مجموعه داستان «خواستگاری آسان» مجموعه داستان طنز نوشته سعید رحمان‌نیا از سوی انتشارات قطره منتشر شد. مجموعه ای از طنزهای اجتماعی که نویسنده در آن تلاش کرده با نگاهی متفاوت برخی معضلات اجتماعی بویژه مشکلات جوانان دم بخت و در آرزوی ازدواج را روایت کند.

ناشر در معرفی کتاب آورده است: «آن‌قدر فکر کردن به واقعیات زندگی روزمره فردی و اجتماعی ما جالب است که گاهی اوقات آدم خود‌به‌خود به خنده می‌افتد. باور کنید چیزهایی را که با فکر کردن در احوال جامعه نوشته‌ام آن‌قدر جالب هستند که هر آدمی را به خنده وا ‌دارد. باور نمی‌کنید! کتاب را بخوانید و به احوال خودتان و‌ ـ گاهی هم کسانی مثل ما ـ فکر کنید! اما همه را با هم نخوانید که از شدت خنده کارتان به بیمارستان نیفتد! در عین حال زیاد هم به واقعیات جامعه فکر نکنید، چون ممکن است از خنده روده‌بر شوید!»
این کتاب با قیمت 4هزار تومان منتشر شده است.

 

بنابراین گزارش، این ناشر همچنین به تازگی مجموعه طنزی از فاضل ترکمن را با عنوان «به سوی قبرستان» روانه بازار نشر کرده است. نویسنده در معرفی کتاب می نویسد:«ممکن است خیلی از شماها به خیلی از نقاط کره‌ زمین و حتی کره‌ هوا سفر کرده باشید، اما می‌دانم که سعادت سفر به قبرستان را نداشتید! «سفر به قبرستان» مجموعه‌ای از طنزهای من در قالب‌های مختلف است و در واقع مانند قطعه‌های بهشت‌زهرا تنوع دارد! امیدوارم با خواندن این مجموعه، دیگر ناکام از دنیا نروید و ضمناً از خداوند تبارک و تعالی خواهانم که این کتاب را قرین رحمت مبارکه بفرمایند!» این مجموعه خواندنی نیز با قیمت 3500 تومان منتشر شده است.

 

ساکنان تهران برای تهیه این دو کتاب می توانند با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و آن را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. باقی هموطنان نیز با پرداخت هزینه پستی می توانند این کتاب ها را تلفنی سفارش بدهند.

 

6060

کد خبر 231523

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =