همسر عبدالله رمضان زاده در مورد آخرین وضعیت همسرش گفت: پس از مطالعه پرونده رمضان زاده توسط وکیل وی و صحبت با قاضی صلواتی قرار شده که ۹ آذر دادگاه برگزار شود.

به گزارش سایت رسمی حزب مشارکت  همسر سخنگوی دولت خاتمی در مورد آخرین وضعیت همسرش گفت: پنجشنبه هفته گذشته طبق قرار، با ایشان ملاقاتی داشتیم که حال جسمی شان خوب بود، اما نگران به تعویق افتادن دادگاه بود و تاکید داشت که تکلیف دادگاه هرچه زودتر معلوم شود تا از بلاتکلیفی خارج شود.

سکینه کریم زاده  افزود: مطالعه پرونده رمضان زاده توسط وکیل وی به دلیل سنگین بودن آن، ۲-۳ هفته به طول انجامید و پس از اتمام آن، پس از صحبت با قاضی صلواتی قرار شده است که ۹ آذر دادگاه برگزار شود.

همسر عبدالله رمضان زاده در پاسخ به این سوال که سخنگوی دولت اصلاحات تا چه حد از اخبار بیرون مطلع است؟ اظهار داشت: تا حدی اطلاع دارد، زیرا آقای ابطحی که به اینترنت دسترسی داشتند، ایشان را در جریان می گذاشتند.

کریم زاده گفت: آقای رمضان زاده در آخرین ملاقات گفت که ما کارخلافی نکرده ایم، ولی اصلا امید نداشته باشید که آزاد شویم، زیرا اگر بخواهند این کار را انجام دهند تمام کارهایشان تاکنون بی نتیجه خواهد شد.

سکینه کریم زاده در پایان خاطرنشان کرد: آقای رمضان زاده همیشه می گوید مدافع جمهوری اسلامی هستم، اما مخالف احمدی نژادم و از این موضع برنخواهم گشت.

کد خبر 26532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • tasnim IR ۰۴:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۹/۰۴
  0 1
  باش تا صبح دولتت بدمد
 • مجيد IR ۰۷:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۹/۰۴
  2 1
  آقاي رمضانزاده خدمات شما در استان كردستان محروم هنوز از ياد اكراد غيور كردستان نرفته است.
 • من IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۹/۰۴
  1 5
  آقای رمضان زاده خیانت های شما در کردستان در ذهن هر کرد غیور و غیر غیوری باقی مانده میتوانی نتیجه اش را از رای های 22 خرداد بفهمی