۰ نفر
۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۰

ایسنا نوشت:

 آویگدور لیبرمن که به فساد متهم شده و از منصبش به عنوان وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی استعفا کرده است، از نتانیاهو خواست تا پست وزارت خارجه را در دولت آینده برای وی کنار بگذارد!

شبکه رژیم صهیونیستی در پایگاه اینترنتی خود صبح امروز (یکشنبه) گزارش داد که آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه مستعفی رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم خواسته است تا پست وزارت خارجه را برای وی نگه دارد و این پست را به یک حزب دیگر در دولتی که نتانیاهو آن را تشکیل خواهد داد، تحویل ندهد.

خبرگزاری فلسطینی سما گزارش داد که در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر اینکه احتمال دارد این منصب به یائیر لاپید، رهبر حزب "یش‌آتید" داده شود، لیبرمن از نتانیاهو خواسته است که این منصب را برای وی نگه دارد.

شبکه 10 رژیم صهیونیستی اعلام کرد: لیبرمن از نتانیاهو خواسته است تا زمانی که تحقیقات در خصوص اتهام‌های فساد علیه وی پایان نیافته است، این پست را به حزب دیگری تحویل ندهد.

روزنامه معاریو نوشت: نتانیاهو بر اساس توافقی که با لیبرمن کرد، تنها چهار ماه بعد از انتخابات کنست (پارلمان اسرائیل) این پست را نگه می‌دارد، اما شرایط بعد از پیروزی چشمگیر حزب یائیر لاپید تغییر خواهد کرد.

49261

کد خبر 273560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =