۰ نفر
۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۵

ایلنا نوشت: درحال حاضر مشغول نوشتن کتابی برای ارزیابی هنر نویسندگی بیهقی به بهانه‌ی داستان زندگی «حسنک وزیر» هستم.

«محمود دولت‌آبادی» (نویسنده) از تالیف کتابی درباره‌‌ بیهقی خبر داد. دولت‌آبادی در این مورد گفت: درحال حاضر مشغول نوشتن کتابی برای ارزیابی هنر نویسندگی بیهقی به بهانه‌ی داستان زندگی «حسنک وزیر» هستم. این کتاب درحال نگارش است و به همین دلیل نمی‌توانم بگویم چند صفحه دارد و در چه مرحله‌ای است.
او درباره‌ی سایر آثار خود هم گفت: بخشی از کتاب‌های من که در نشر چشمه بوده، همچنان برای چاپ مجدد بلاتکلیف است.
این نویسنده شرایط انتشار کتاب «زوال کلنل» را هم نامعلوم دانست و گفت: «بهمن دری» در زمانی که معاون فرهنگی وزیر ارشاد بود، عنوان کرده بود که این کتاب با عوض کردن ناشر خود می‌تواند منتشر شود، اما ایشان از این سمت برکنار شد و وضعیت این کتاب هنوز مشخص نیست.
محمود دولت‌آبادی متولد 10 مرداد 1319 در دولت‌آباد شهرستان سبزوار است. تاکنون کتاب‌های زیادی به قلم دولت‌آبادی منتشر شده که از آن جمله می‌توان به: لایه‌های بیابانی، کارنامه سپنج، سفر، آوسنه بابا سبحان، گاواره‌بان، جای خالی سلوچ، عقیل، عقیل، از خم چنبر، کلیدر، روزگار سپری شده مردم سالخورده، اتوبوس، سلوک، آن مادیان سرخ یال، طریق بسمل شدن، هجرت سلیمان، مرد، آهوی بخت من گزل، روز و شب یوسف، ته شب، رد گفت و گزار سپنج، نون نوشتن، میم و آن دیگران و آن مادیان سرخ‌یال اشاره کرد.

 

6060

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 275010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =