مسئولان باشگاه استقلال برای تقویت تیم شان در فصل آینده از همین حالا تلاش خود را آغاز کرده اند و این در حالی است که این باشگاه مشکلات مالی دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ یکی از بازیکنان مورد نظر باشگاه استقلال آندرانیک تیموریان است، بازیکنی که فصل یازدهم برای استقلال بازی می کرد اما با دریافت مبلغ چشمگیری عازم لیگ ستارگان قطر شد. در سفری که استقلال برای انجام بازی با الریان به قطر داشت، آندو به اردوی استقلال رفت تا همبازی های سابقش را ببیند و همین موضوع بهانه ای شد تا علی فتح الله زاده دقایقی با تیموریان صحبت کند.
فتح الله زاده از آندو خواست پس از پایان لیگ قطر برای انجام مذاکرات جدی تر به تهران بیاید. تیموریان در صحبت هایش با مسئولان باشگاه استقلال به این نکته اشاره کرده که اگر پیشنهاد چشمگیری از لیگ ستارگان قطر نداشته باشد به استقلال می آید و برای این تیم بازی می کند.البته آندو در صحبت هایی که با دوستان نزدیکش و همچنین برخی از بازیکنان استقلال داشته،با صراحت گفته که اگر از قطر پیشنهاد داشته باشد تا چند سال دیگر به هیچ عنوان به فوتبال ایران برنمی گردد.آندو در حال حاضر از لحاظ مالی شرایط بسیار خوبی در الخریطیات دارد و اگر الان در فوتبال ایران بود به هیچ عنوان این شرایط را نداشت.
43 43
کد خبر 281038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =